پس از تایید محرومیت عیسی آل کثیر، پرسپولیس در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران دنبال جایگزینی مناسب برای اوست که این روزها نام رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی ایران پیرامون سرخ های پایتخت شنیده می شود.

عیسی آل کثیر فکرش را هم نمی کرد که با آن شادی گل خود ۶ ماه محروم می‌شود، اما این اتفاق افتاد و حالا پرسپولیس در تنگنا قرار گرفته است.

مهدی عبدی در هفته اول لیگ برتر بیستم مهاجم نوک پرسپولیس بود، اما نتوانست از چند موقعیتی که برایش طراحی شده بود به خوبی استفاده کند.

از این رو و پس از بازی مقابل سایپا در هفته اول لیگ برتر، یحیی گل محمدی لیستی از بازیکنان مد نظر خود را به مدیران باشگاه داده تا در روزهای باقیمانده از نقل و انتقالات جذب شوند.

در حالی که پیش از این از مرتضی تبریزی و مهدی مهدی خانی به عنوان گزینه های گل محمدی نام برده می‌شد، حالا یک گزینه جذاب حوالی باشگاه پرسپولیس شنیده می‌شود.

در اینجا بخوانید:

طبق آخرین شایعات پیرامون خرید های جدید پرسپولیس از رضا قوچان نژاد به عنوان گزینه یحیی گل محمدی برای جایگزینی عیسی آل کثیر یاد می شود.

رضا قوچان نژاد که در زمان برانکو هم در مقطعی با پرسپولیس مذاکره کرد و با این باشگاه به توافق نرسید، حالا دوباره در نقل و انتقالات فوتبال ایران مورد توجه این باشگاه قرار گرفته است.

بدون شک باید رضا قوچان نژاد را مهره بسیار کلیدی و تاثیر گذار کارلوس کی روش در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ دانست.

چرا که این مهاجم با تجربه و چارچوب شناس گل های سرنوشت سازی برای تیم ملی در آن مقطع زد که گل سر سبد آن را باید گل به کره جنوبی در بازی برگشت مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ دانست که باعث قطعی شدن صعود تیم ملی ایران شد.

هر چند قوچان نژاد حالا از دوران اوج خود فاصله دارد، اما با استفاده از تجربه خود می تواند در مقطعی کوتاه برای پرسپولیس گره گشا باشد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز