شجاع خلیل زاده سودای جدایی از پرسپولیس را در سر دارد و باشگاه نیز به توصیه یحیی گل محمدی دنبال جانشین او در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران است و روی ایمان سلیمی مدافع سابق تراکتور حساب باز کرده است.

خط دفاع پرسپولیس با حضور سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده در این سال ها از استحکام خوبی برخوردار بوده است.

با این حال سید جلال به سال های پایانی دوران فوتبال خود نزدیک می‌شود و از این رو بود که محمد حسین کنعانی زادگان تابستان گذشته جذب شد و انصافا عصای دست گل محمدی در لیگ قهرمانان آسیا بود.

در بین این سه مدافع مطمئن شجاع خلیل زاده همواره جای ثابتی در ترکیب پرسپولیس داشته و اتفاقا نقطه قابل اتکای تیم کالدرون و گل محمدی بوده است.

اما در تابستان امسال اختلاف او با مدیریت باشگاه پرسپولیس بر سر میزان قرارداد باعث شده به طرق مختلف از باشگاه گلایه کرده و اعتراض خود را بلند کند.

نهایتا پس از بازگشت پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا با حضور در فدراسیون فوتبال قرارداد خود را فسخ کرده و حالا بازیکن آزاد محسوب می‌شود.

در اینجا بخوانید:

هر چند چند پیشنهاد بسیار خوب از تیم‌های ایرانی و قطری دارد، اما هنوز منتظر پرسپولیس است تا در توافق با باشگاه قرارداد جدیدی را امضا کند که رضایت طرفین در آن لحاظ شده باشد.

مهدی رسول پناه امروز در مصاحبه خود اعلام کرده که بزودی با شجاع خلیل زاده مذاکره می‌کند و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت او بکار خواهد بست.

اما یحیی گل محمدی برای برطرف کردن جای خالی شجاع در خط دفاع لیست مدافعین مد نظر خود را به باشگاه داده تا در صورت نهایی شدن جدایی خلیل زاده بلافاصله برای او اقدام شود.

ایمان سلیمی مدافع سابق تراکتور که به تازگی با پرداخت ۲ میلیارد تومان قرارداد خود را با تی تی ها فسخ کرده، مدافعی است که گل محمدی بعنوان گزینه نخست خود به او فکر می‌کند.

سلیمی نیز در سودای رفتن به یک تیم اروپایی است و اگر از لیگ خارجی در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران به پرسپولیس ملحق شود دیگر سهمیه لیگ برتری نیست و سرخ‌ها مشکلی برای جذب او ندارند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا