باشگاه استقلال تهران ساعتی پیش با مهدی مهدی پور ستاره خط میانی ذوب آهن اصفهان به توافق نهایی رسید و در ادامه خرید های جدید در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران ششمین خرید خود را نیز انجام داد.

در حالی که احمد سعادتمند رشید مظاهری، محمد حسین مرادمند، بابک مرادی، متین کریم زاده و احمد موسوی را به خدمت گرفته بود، با کنار رفتن او سرپرست جدید استقلال هم از نقل و انتقالات باشگاه غافل نیست.

پس از آنکه محمود فکری رسما هدایت آبی های پایتخت ایران را بر عهده گرفت، در چند پست اعلام نیاز کرده است.

با جدایی علی کریمی خط میانی استقلال از یک رهبر و بازیگردان کاردان خالی شده و از این رو بود که محمود فکری دنبال جایگزینی مناسب برای او شد.

از طرفی مهدی مهدی پور ستاره خط میانی ذوب آهن از قبل و زمان سعادتمند هم گزینه اصلی آبی ها برای جایگزینی علی کریمی بود.

در اینجا بخوانید:

اما باشگاه استقلال تهران تا قطعی شدن جدایی هافبک تاثیر گذار خط میانی خود صبر کرد.

نهایتا امروز بعد از ظهر بود که مهدی پور برای مذاکره با مدیران استقلال وارد ساختمان این باشگاه شد و پس از چند ساعت مذاکره ساعتی پیش با آبی ها به توافق نهایی رسید.

مهدی پور که سابقه بازی برای تراکتور را نیز در کارنامه دارد، قرارداد خود با باشگاه ذوب آهن را رسما فسخ کرد و پس از چند دور مذاکره امروز قرارداد جدید خود را نهایی کرده است.

بنابراین استقلال در ادامه خرید های جدید خود در نقل و انتقالات تابستان ۹۹ فوتبال ایران ششمین خرید خود را نیز با جذب مهدی مهدی پور انجام داد و به نظر می‌رسد در حال تکمیل لیست خود برای فصل جدید است.

فصل جدید لیگ برتر ایران از ۱۰ آبان ماه آغاز می‌شود و دوشنبه پیش رو نیز یعنی ۲۱ مهر قرعه کشی آن انجام خواهد شد و استقلال می‌تواند با شناخت حریفان خود در هفته های ابتدایی لیگ، برنامه ریزی مناسب را انجام دهد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا