سردار آزمون زمستان ۲۰۱۸ با ۱۲ میلیون یورو به زنیت پیوست تا حالا طبق گزارش خبرگزاری چمپیونات چهارمین بازیکن گرانقیمت نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر روسیه شود.

سردار آزمون از زمان پیوستن به زنیت پیشرفت محسوسی داشت و به یکی از مهاجمان محبوب فوتبال روسیه تبدیل شد تا جایی که خبرهای نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا نشان می داد که ستاره ایرانی زنیت مورد توجه تیم های بزرگی چون میلان، آرسنال، ناپولی، سویا و لورکوزن قرار گرفته است.

جالب اینکه ناپولی با پیشنهادی ۲۵ میلیون یورویی فاصله چندانی با خرید آزمون نداشت، اما پافشاری زنیت روی مبلغ ۳۵ تا ۴۰ میلیون یورویی این باشگاه را از خرید لژیونر موفق ایران در روسیه منصرف کرد.

قیمت قابل توجه ۲۵ تا ۳۰ میلیون یورویی نشان از رشد قابل توجه سردار آزمون در زنیت است و قیمت او را ۱۰ تا ۲۰ میلیون یورو افزایش داده است.

در اینجا بخوانید:

خبرگزاری چمپیونات روسیه در گزارشی گرانترین نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر روسیه را بررسی کرده است که طی آن نام آزمون از زنیت نیز در بین ۱۰ انتقال گرانقیمت قرار دارد.

طبق گزارش چمپیونات ژوزه سالومون که سال ۲۰۱۳ با ۱۸ میلیون یورو به زنیت پیوست در صدر این فهرست قرار دارد و سردار آزمون نیز با ۱۲ میلیون یورو رتبه چهارم را از آن خود کرده است.

این در حالی است که آزمون این روزها مصدوم است و در اردوی زمستانی زنیت در امارات آسیب دید و چند هفته ای است که به صورت اختصاصی تمرین می کند.

از طرفی شایعه جدایی او از زنیت در تابستان ۲۰۲۱ به شکل جدی شنیده می شود و طبق گزارش رسانه های روسی لژیونر ایرانی در حال مذاکره با تیم های اروپایی است تا به فاصله یک سال به پایان قراردادش با زنیت این تیم را ترک کند.

باید دید مقصد جدید سردار آزمون کجا خواهد بود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا