سردار آزمون در دورتموند اتفاقی است که شاید در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا عملی شود، چرا که توئیت نیکولو شیرا خبرنگار ایتالیایی و خبرهای رسیده از زنیت این موضوع را تایید می کند.

بر کسی پوشیده نیست که سردار آزمون فصلی درخشان را در زنیت سپری کرده و به خوبی خود را در نقش یک مهاجم کامل برای باشگاه روسی جا انداخته است.

حالا زمان آن رسیده که لژیونر موفق ایرانی دوره‌ای جدید و چالشی بزرگ تر را تجربه کند و چه جایی بهتر از سطح اول فوتبال اروپا.

در حالی که چندی پیش خبر مذاکره رسمی سویا با زنیت برای آزمون شنیده شد حالا نیکولو شیرا خبرنگار مطرح ایتالیایی این موضوع را برای دورتموند هم تکرار کرده است.

البته خبرهای رسمی هم حکایت از پرس و جوی مدیران دورتموند درباره چگونگی به خدمت گرفتن سردار آزمون حکایت دارد و می توان مهاجم اول تیم ملی ایران را در فصل بعد در سطح اول فوتبال اروپا تصور کرد.

در اینجا بخوانید و ببینید:

این در حالی است که تیم های مطرح ایتالیایی نظیر رم و آتالانتا هم گوشه چشمی به لژیونر ایرانی زنیت دارند.

به هر حالی چیزی که در مورد سردار آزمون قطعی به نظر می رسد، جدایی او از زنیت در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا است، اما مقصد نهایی او دورتموند باشد یا تیمی دیگر نظیر سویا و یا آتالانتا بسته به توافقی دارد که دو باشگاه بر سر لژیونر ایرانی خواهند داشت.

قیمت سردار آزمون در تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا چیزی در حدود ۲۳ میلیون یورو تخمین زده می شود و با توجه به پایان قرارداد او در تابستان ۲۰۲۲ به نظر می رسد که باشگاه زنیت نیز بی میل به فروش او نباشد، چرا که نتوانسه مهاجم ملی پوش و ایرانی خود را برای تمدید راضی کند.

باید تا پایان بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ و همچنین یورو ۲۰۲۰ که خرداد پیش رو آغاز می شوند، صبر کرد تا مشخص شود مقصد نهایی آزمون برای فصل بعد کدام تیم خواهد بود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا