سردار آزمون در سویا شایعه ای است که رسانه های نزدیک به باشگاه اسپانیایی به آن دامن می زنند و به نظر می رسد لژیونر ایرانی نیز بی میل به تغییر تیم نباشد و دنبال تجربه یک چالشی بزرگ‌تر است.

سردار آزمون را باید یکی از موفق ترین لژیونر های ایرانی دانست که از همان ابتدا راه درستی را برای پیشرفت انتخاب کرد و به آرامی و پله پله در فوتبال اروپا رشد کرد.

بازیکن تیم ملی جوانان ایران بود که به کمک خانواده خود که نقش بزرگی در پیشرفت او داشته‌اند، راهی کازان روسیه شد تا در فضای فوتبال اروپا قرار گرفته و به بازیکنی حرفه‌ای و کامل تبدیل شود.

آزمون همچنین همزمان در تیم ملی و زیر نظر کی روش به آرامی پله های ترقی را طی کرد و حالا او در کنار مهدی طارمی مهاجم اصلی و حتی اول تیم ملی است.

سردار آزمون در زنیت رشد محسوسی داشت تا جایی که در تابستان گذشته به شدت مورد توجه تیم های اروپایی قرار گرفت و اگر مخالفت باشگاه روسی نبود، الان باید او را در سری آ و باشگاه ناپولی می دیدیم.

در اینجا بخوانید و پاسخ دهید :

همانگونه که خود آزمون و مشاورانش به این نتیجه رسیده اند، حالا به نظر می رسد که برای لژیونر ایرانی زمان آن رسیده که دنبال برداشتن گام بلند بعدی باشد تا یک چالش بزرگ تر را تجربه کند، چرا که اگر او یکی دو سال پیش رو را از دست بدهد، دیگر فرصتی برای پیشرفت بیش‌تر نخواهد داشت.

از مدت ها قبل در رسانه های روسی شنیده می شد که لژیونر موفق تیم ملی ایران به مدیر برنامه های خود سپرده است تا تیمی بزرگ تر در یکی از لیگ های معتبر اروپایی برای او پیدا کنند.

حالا از اسپانیا خبر می رسد که باشگاه سویا به صورت جدی مذاکرات خود را با سردار آزمون آغاز کرده و حتی به جذب او در تابستان ۲۰۲۱ بسیار نزدیک است.

آنچه که در رسانه های نزدیگ به باشگاه سویا دیده می شود، نشان می دهد که تیم بالانشین لالیگا قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات پیش رو و تابستان آینده با پیشنهادی ۱۵ میلیون یورویی برای آزمون اقدام کند و حتی آپشن های جذابی هم در قرارداد لژیونر ایرانی بگنجاند.

بدون شک حضور سردار آزمون در لالیگا برای هواداران ایرانی بسیار جذاب خواهد بود، چرا که می توانند لژیونر خود را در رقابت با غول های بزرگ فوتبال جهان از جمله رئال مادرید و بارسلونا، مشاهده کنند.

باید منتظر ماند و دید آزمون فوتبال ایران در تابستان ۲۰۲۱ میلادی کدام لیگ و کدام تیم معتبر اروپایی را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب می کند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز