سردار آزمون و تمدید قرارداد او به دغدغه اصلی مدیران باشگاه زنیت تبدیل شده است، چرا که آن ها دنبال موفقیت های اروپایی هستند و برای این منظور به حفظ ستاره ها نیاز دارند.

سردار آزمون مهاجم ایرانی و موفق زنیت که حالا در آستانه آقای گلی در لیگ روسیه هم قرار دارد، با پیشنهادات قابل توجهی از تیم‌های مطرح اروپایی مواجه شده است.

از سویا گرفته تا دورتموند و آتالانتا و حتی آ اس رم همگی به صورت جدی دنبال متقاعد کردن آزمون و همچنین باشگاه او یعنی زنیت هستند تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ لژیونر ایرانی را به خدمت بگیرند.

قرارداد سردار آزمون با باشگاه زنیت در تابستان ۲۰۲۲ به پایان می رسد و باشگاه روسی چاره‌ای جز تمدید و یا فروش او در همین تابستان پیش رو ندارد، چرا که در غیر این صورت او را رایگان از دست خواهد داد.

از این رو مدیران زنیت که در فوتبال داخلی روسیه از قهرمانی‌ها اشباع شده‌اند و دنبال موفقیت بزرگ‌تر و بازی های درخشان در لیگ قهرمانان اروپا هستند، سعی می کنند ستاره‌های موثر خود را حفظ کرده و تیمشان را تقویت کنند.

در اینجا بخوانید:

مدیر زنیت در مصاحبه ای اعلام کرده است که باشگاهش دنبال موفقیت در بازی های اروپایی است و برای این منظور قصد دارد قرارداد سردار آزمون را تمدید کند.

البته به نظر می رسد که مهاجم اول تیم ملی ایران چندان تمایلی به تمدید نداشته باشد و دنبال تجربه یک چالش بزرگ‌تر است.

به همین دلیل احتمالا باشگاه زنیت یا باید پیشنهاد وسوسه کننده‌ای برای مهاجم خود داشته باشد و یا دنبال یک پیشنهاد چرب و چیلی برای فروش او!

به هر حال تابستان ۲۰۲۱ و باز شدن پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا می تواند به همه شایعات پیرامون جدایی سردار آزمون از زنیت پاسخ دهد و مقصد نهایی او را برای فصل آینده نمایان سازد.

مقصدی که می تواند سرنوشت لژیونر موفق ایرانی را تغییر دهد و سکوی پرتابی بزرگ برای او باشد.

به امید موفقیت سردار آزمون در فوتبال اروپا و کمک روز افزون او به تیم ملی فوتبال ایران …

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز