سردار آزمون و دورتموند این روزها پیرامون باشگاه زنیت بیش‌تر از حد شنیده می شود و شاید در نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا شاهد یک انتقال بزرگ برای لژیونر ایرانی باشیم.

سردار آزمون این روزها به اوج پختگی خود در فوتبال رسیده و نشان می دهد استعداد ذاتی یک مهاجم گلزن را داشته است.

لژیونر موفق فوتبال ایران در روسیه از جمله بازیکنانی است که از سن کم و فقط با کمک خانواده خود به اروپا و روسیه رفت تا راه پیشرفت را به خوبی طی کند.

این اتفاق هم افتاد و سردار آزمون حالا یک مهاجم کامل برای فوتبال ایران است که نظر تیم های مطرح اروپایی را به خود جلب کرده است.

تابستان گذشته بود که تیم های میلان، لاتزیو، سویا و حتی آرسنال پیشنهادهایی برای سردار آزمون به زنیت دادند و حتی لاتزیو تا آستانه جذب لژیونر فوتبال ایران هم پیش رفت.

اما در نهایت پافشاری زنیت روی مبلغ سنگین ۳۵ تا ۴۰ میلیون یورویی باعث شد که آزمون در روسیه باقی بماند.

حالا و با گذشت کم تر از یک نیم فصل از نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا خبر می رسد که سردار آزمون مورد توجه دورتموند قرار گرفته و شاید خرید زمستانی این تیم باشد.

دورتموند در حالی به سردار آزمون ایرانی علاقه نشان می دهد که این بازیکن در فصل جاری و پس از منتفی شدن حضورش در لاتزیو عملکرد بسیار خوبی داشته و بهترین مهاجم تیمش بوده است که هم در گلزنی خود و هم در گلزنی دیگر بازیکنان زنیت سهم قابل توجهی داشته است.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز