سردار آزمون حالا به اوج پختگی رسیده است و به یک مهاجم تمام عیاری تبدیل شده که مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی چون سویا، آتالانتا و رم قرار گرفته است و البته تیم های بوندسلیگا را نیز نباید فراموش کرد.

از زمانی که با تصمیم کارلوس کی روش سردار آزمون از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل باز ماند تا حال که در سال ۲۰۲۱ میلادی هستیم، مهاجم اول تیم ملی ایران فرسنگ ها با آن روز فاصله دارد و حالا یک مهاجم کامل است.

مخصوصا زمانی که آزمون از روبین کازان به زنیت تیم اول روسیه پیوست، رشد او چشمگیر تر و محسوس تر شد تا مورد توجه تیم های مطرح اروپایی قرار بگیرد.

تابستان گذشته لاتزیو و مخصوصا ناپولی شانس خود را برای جذب لژیونر موفق ایرانی امتحان کردند، اما پافشاری زنیت بر روی مبلغ قابل توجه ۳۰ تا ۴۰ میلیون یورویی برای فروش مهاجم ایرانی مانع این انتقال شد.

در اینجا بخوانید:

حالا سردار آزمون به پیشرفت خود در زنیت ادامه داده و حتی با ۱۶ گل تا هفته بیست و ششم لیگ برتر روسیه آقای گل مسابقات است.

در حالی که تنها تا سال ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد، دنبال یک تجربه بزرگ تر است و عزم خود را برای جدایی در تابستان جاری جزم کرده است.

رسانه های روسی اعلام کرده اند که وکلای آزمون دنبال پیدا کردن تیم جدید برای او هستند و سویا اسپانیا که یکی دو سالی است لژیونر ایرانی را زیر نظر گرفته، تلاش های خود را برای جلب رضایت آن ها و مهاجم موفق زنیت آغاز کرده است.

اما این باشگاه اسپانیایی تنها مشتری سردار آزمون نیست و جیان لوئیجی لونگاری خبرنگار مطرح ایتالیایی مدعی شد که دو باشگاه رم و آتالانتا از سری آ هم به خرید مهاجم ایرانی علاقه دارند.

خریدی که چیزی در حدود ۲۵ میلیون یورو هزینه برای آن ها خواهد داشت و می تواند مهاجم بلند بالا و موفق ایرانی را به یک چالش جذاب و بزرگ بکشاند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا