۴۸ ساعت مذاکره در ترکیه برای انتخاب سرمربی پرسپولیس و دو گزینه نهایی شده از نظر مدیران تیم پرسپولیس برای این منظور ماحصل سفر به ترکیه بود.

سفر عرب، محمد نبی و رغبتی به ترکیه برای مذاکره مستقیم با گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس دیشب به پایان رسید و آن‌ها به تهران برگشتند. اما ماحصل ۴۸ ساعت مذاکره فشرده آن‌ها با گزینه‌هایی چون الکساندر نوری، آنته چاچیچ، ماسیمو کارا، کالدرون، یورچیچ، ده‌بیاسی و تاکیس لمونیس به دو گزینه نهایی رسید.

اسامی فوق نشان می‌دهد که مدیران پرسپولیس معیار مشخصی را برای انتخاب سرمربی خود و جانشین برانکو انتخاب نکرده‌اند و فقط بدنبال گزینه‌های اسم و رسم‌دار هستند تا از فشار هواداران بر خود بکاهند.

اما به گزارش سایت نود پس از برگشت مدیران پرسپولیس به ایران و با توجه به مذاکرات انجام شده و مبالغ درخواستی گزینه‌ها، نام دو گزینه نهایی یعنی آنته چاچیچ و تاکیس لمونیس برای تصمیم‌گیری نهایی و مشورت به مسئولان وزارت ورزش داده شده است.

این در حالی است که از نوری نیز بعنوان شانس بزرگ برای سرمربیگری پرسپولیس یاد شده بود اما گفته می‌شود بدلیل پیشنهاد مالی سنگین توسط او، نامش از بین گزینه‌های نهایی کنار رفته است.

البته ماسیمو کارا دستیار سابق کونته در یونتوس نیز از گزینه‌های اصلی بوده که بدلیل قیمت بالا و ناتوانی در پرداخت دستمزد توافق نهایی با او حاصل نشده است.

باید دید در حالی که اکثر تیم‌ها مخصوصا رقیبان اصلی پرسپولیس در راه قهرمانی، تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده‌اند چه زمانی داستان سرمربی پرسپولیس و دو گزینه نهایی به سرانجام می‌رسد.

لازم به ذکر است که آنته چاچیچ سابقه سرمربیگری دیناموزاگرب کرواسی و تیم ملی این کشور را دارد. تاکیس لمونیس نیز از بزرگ‌ترین مربیان یونان است که در تیم المپیاکوس این کشور سابقه پر افتخاری برای خود رقم زده است.

 

تاکیس لمونیس گزینه هدایت پرسپولیس

تاکیس لمونیس

 

آنته چاچیچ گزینه نهایی سرمربیگری پرسپولیس

آنته چاچیچ