سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران و از امیدهای اصلی این تیم در انتخابی المپیک ۲۰۲۰ به تیم بایک موتور در لیگ چین پیوست.

سعید معروف که یکی از پاسورهای بزرگ جهان محسوب می‌شود، سال‌هاست که با عملکرد درخشان خود در تیم ملی والیبال ایران باعث موفقیت تیم ملی بوده است.

او که پس از یک فصل حضور در لیگ لیتالیا و اما ویلاس سیه‌نا به پختگی بیش‌تری رسیده بود، نقش بسزایی در بازی‌های درخشان تیم ملی در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ داشت.

سعید معروف که در سال‌های گذشته حضور در لیگ روسیه را نیز تجربه کرده است، برای سال آینده با تیم چینی بایک موتور به توافق رسید و فصل آینده در لیگ چین بازی خواهد کرد.

تیم چینی سابقه بخدمت گرفتن بازیکنان بزرگ دنیا نظیر کوبیاک لهستانی، تیلور ساندر آمریکایی و لئونل مارشال کوبایی را دارد. همچنین کوین تلیه فرانسوی از سال ۲۰۱۷ در عضویت این تیم قرار داشته و در فصل آینده همبازی سعید معروف خواهد بود.

سعید معروف که حالا بسیار با تجربه شده از امیدهای اصلی والیبال ایران برای بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ است. و با درخشش خود در بازی‌های حساس پیش رو مخصوصا دیدارهای انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در روسیه، می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت خود، تیم ملی والیبال ایران و رشد بازیکنان جوان و مستعد تیم ملی باشد.

بدون شک اگر سعید معروف بعنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران از آمادگی مناسبی برخوردار باشد، تیم ملی نیز می‌تواند امیدوار به موفقیت در بازی‌های حساس و مهم آینده باشد.

بازی‌هایی که می‌تواند سال‌ها کار و تلاش و برنامه‌ریزی و پشتوانه‌سازی فدراسیون والیبال را به سرانجام و ثمر برساند. و علاوه بر حضور در المپیک ۲۰۲۰ موفقیت در این بازی‌ها را نیز تضمین کند.

 

 

ویدئوهای طنز رافان‌نیور را از دست ندهید