حامد لک، سعید آقایی و شجاع خلیل زاده سه بازیکن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ هستند که در تیم منتخب منطقه غرب قرار گرفته‌اند.

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نمایشی بی نظیر داشت و تک تک بازیکنان این تیم بهترین روزهای دوران فوتبال خود را سپری کردند.

با این نمایش بی نظیر بود که پرسپولیسی ها با شکست النصر عربستان در نیمه نهایی به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ صعود کرد تا با افتخاری بزرگ به عنوان نماینده ایران شانس فتح جام قهرمانی را داشته باشد.

همین نمایش های جذاب و درخشش کم نظیر باعث شد تا در اکثر نظر سنجی های AFC بازیکنان سرخ پایتخت ایران پای ثابت آن ها باشند.

پرسپولیس ۲۹ آذر در قطر و از فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ به دیدار تیم نماینده شرق آسیا خواهد رفت.

امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC با استفاده از آمار و تحلیل های آنالیزی آنالیزگر اوپنا تیم یازده نفره منتخب منطقه غرب را در سال ۲۰۲۰ معرفی کرد.

در اینجا بخوانید:

در این لیست سه بازیکن پرسپولیس حامد لک، شجاع خلیل زاده و سعید آقایی در تیم منتخب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ قرار گرفته اند.

این در حالی است که در نظرسنجی های AFC برای تک تک خطوط با نظر کابران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پرسپولیسی‌ها در ۶ نقطه زمین بهترین بازیکن شدند تا بیشتر تیم منتخب آسیا از نگاه هواداران را به خود اختصاص دهند.

۱۱ بازیکن منتخب لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در منطقه غرب از نگاه اوپنا :

حامد لک (پرسپولیس)، مایکون (النصر)، شجاع خلیل‌زاده (پرسپولیس)، سلطان الغنام (النصر)، سعید آقایی (پرسپولیس)، جلال ‌الدین ماشاریپوف (پاختاکور)، حسن الهیدوس (السد)، کایو (العین امارات)، بغداد بونجاح (السد)، المعز علی (الدحیل) و عبدالرزاق حمدالله (النصر)

 

 

کوئیز های رافان نیوز در اینجا