تیم فوتبال پرسپولیس تهران در دیدار رده‌بندی جام دوستانه شهدا با برد پرگل ۴ بر ۰ مقابل نیروی زمینی به مقام سومی دست یافت.

دو تیم پرسپولیس و نیروی زمینی در دیدار رده‌بندی مسابقات دوستانه جام شهدا که از طرف اتحادیه فوتبال ایران برنامه‌ریزی شده بود، در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف هم رفتند.

پرسپولیس که در این دیدار بر خلاف بازی مقابل سایپا از بیش‌تر نفرات اصلی خود بهره می‌برد، بازی بهتری از خود نشان داد و از همان ابتدا توانست موقعیت‌های زیادی را روی دروازه نیروی زمینی تدارک ببیند.

بالاخره تلاش پرسپولیس برای رسیدن به گل در دقیقه ۲۴ نتیجه داد و این تیم توسط فرشاد احمدزاده به گل اول رسید. در حالی که حملات پرسپولیس ادامه داشت اما نیمه اول با همان برتری یک گله برای پرسپولیس به پایان رسید.

 

نیمه دوم بازی پرسپولیس و نیروی زمینی

 

با شروع نیمه دوم بازیکنان پرسپولیس ابتکار عمل بازی را در اختیار گرفتند و تنها ۸ دقیقه بعد علی علیپور روی ارسال وحید امیری در مقابل دروازه نیروی زمینی صاحب توپ شد و گل دوم را به ثمر رساند.

اما علاوه بر تلاش بازیکنان پرسپولیس اشتباه دروازه‌بان نیروی زمینی نیز باعث شد تا مهدی ترابی با این دروازه‌بان تک به تک شده و با یک ضربه چیپ در دقیقه ۵۸ گل سوم را نیز برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

در ادامه بازی پرسپولیس باز هم حملات پر تعداد خود را تکرار کرد و در دقیقه ۶۴ توسط محمد نادری تا آستانه گل چهارم هم پیش رفت اما شوت نادری توسط مهدی‌خانی دروازه‌بان حریف با پا دفع شد.

دقیقه ۸۵ بازی، امیر روستایی که در دقیقه ۷۱ بجای مهدی ترابی به زمین آمده بود گل چهارم را برای پرسپولیس زد تا سومی این تیم در جام شهدا را با برد پرگل ۴ بر ۰ قطعی کند.

گل روستایی نیز با استفاده از اشتباه مدافع و دروازه‌بان نیروی زمینی و فرصت طلبی عیپور بدست آمد تا این بازیکن با پاس مناسب به روستایی زمینه‌ساز گل چهارم تیمش شود.

گابریل کالدرون در این مسابقه از رادوشوویچ، خلیل‌زاده، کنعانی‌زادگان، نادری، شیری، نوراللهی، محمد انصاری، ربیع‌خواه، عالیشاه، احمدزاده، ترابی، اسدی، سعید حسین‌پور، امیری، علیپور و روستایی استفاده کرد.

 

پرسپولیس و نیروی زمینی در جام شهدا

پرسپولیس و نیروی زمینی

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را در اینجا ببینید.