سپاهان و استقلال تهران در مهم ترین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم به دیدار هم رفتند و تیم محمود فکری در روزی که حرفی برای گفتند نداشت و بازیکنان این تیم هیچ نشانی از آمادگی لازم در خود نشان نمی دادند، با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.

مهم ترین بازی هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم به دیدار سپاهان و استقلال تهران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان اختصاص داشت.

جایی که شاگردان محرم نویدکیا در سپاهان از همان دقایق نخست بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند و خیلی زود توانستند دفاع از هم پاشیده استقلال را مغلوب کنند.

دقیقه ۱۴ بود که روی فرار محمدرضا حسینی از سمت راست و پاس عرضی او به دهانه دروازه رشید مظاهری در میان غفلت عجیب مدافعان استقلال سجاد شهباززاده به راحتی گل اول را برای زردپوشان اصفهانی به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و سپاهان همچنان بازی را در اختیار داشت و دقیقه ۳۵ روی ارسال فنی سروش رفیعی در یک ضربه ایستگاهی سجاد شهباززاده باز هم با اثرگذاری خود دروازه استقلال تهران را باز کرد تا مشخص شود خط دفاع محمود فکری انگیزه لازم را مقابله با مهاجمان حریف ندارد.

در ادامه استقلال سعی کرد بازی را در اختیار گرفته و گل های خورده را جبران کند، اما حملات این تیم خطری روی دروازه حریف نداشت.

دقیقه ۶۷ ضربه سر ارسلان مطهری روی یک ضربه کرنر با اختلاف از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد نیز ضربه سجاد شهباززاده که به شکل ناگهانی زده شد، راهی به دروازه استقلال پیدا نکرد.

در آخرین موقعیت بازی در دقیقه ۹۴ نیز ضربه سر محمد دانشگر روی ارسال مهدی قایدی با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه پیام نیازمند به بیرون رفت.

نهایتا استقلال تهران در شبی که روز و شب خوبی را سپری نکرد، مقابل سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم با نتیجه ۲-۰ شکست خورد و صدر جدول را به این تیم تقدیم نمود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا