سپاهان اصفهان با شروعی محکم و قاطع در لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران به پیروزی ۳ بر ۰ مقابل شاهین بوشهر رسید.

سپاهان و شاهین شهرداری بوشهر آخرین بازی هفته اول لیگ برتر نوزدهم فوتبال ایران را به میزبانی تیم بوشهری و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار کردند.

در آغاز بازی تیم تازه صعود کرده شاهین بوشهر سپاهان را غافلگیر کرد و در همان دقیقه اول یک موقعیت خوب را با ضربه میلاد صارمی از دست داد. ضربه والی و خطرناک صارمی توسط نیازمند مهار شد.

سپاهان کم کم بر بازی مسلط شد و توسط بازی‌سازی‌های مسلمان چندین بار دروازه میزبان بوشهری را تهدید کرد اما مهاجمان این تیم قدر فرصت‌های بدست آمده را ندانستند.

با وجود برتری سپاهان و چند موقعیت نصف و نیمه شاهین نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت. نیمه دوم هم مانند نیمه اول با مهار حمله خطرناک بازیکنان شاهین بوشهر توسط نیازمند آغاز شد.

در ادامه باز هم سپاهان حملات خود را پیگیری کرد تا در دقیقه ۵۷ و روی ارسال نورافکن، کومان با یک ضربه محکم گل اول شاگردان قلعه‌نویی را به ثمر برساند.

سپاهان به حملات خود ادامه داد و پنج دقیقه بعد توسط محمد محبی به گل دوم دست یافت. این گل با پاس قربانی و تک به تک شدن محبی با دروازه‌بان و ضربه تمام کننده این بازیکن زده شد.

پس از این گل بازی آرام و متعادل پیش رفت تا اینکه در دقیقه ۸۳ با حرکت سریع و نفوذی نورافکن و پاس در عرض او به میرزایی این بازیکن در حالی که با دروازه‌بان شاهین تک به تک بود گل سوم را برای سپاهان به ثمر رساند.

در نهایت این بازی با پیروزی ۳ بر ۰ سپاهان مقابل شاهین به پایان رسید و این تیم شروعی محکم و قاطع را در لیگ نوزدهم برای خود ثبت کرد.

 

سپاهان و شاهین بوشهر در لیگ برتر نوزدهم

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی