لیونل مسی با پیراهن مارادونا پس از گل خود به اوساسونا در جریان بازی بارسلونا در لالیگا، به اسطوره فقید آرژانتین ادای احترام کرد تا این کار او بازتاب گسترده‌ای در رسانه های جهان داشته باشد.

مرگ مارادونا با گذشت چندین روز از آن هنوز هم در صدر اخبار رسانه های جهان قرار دارد.

هر روز ابعاد جدیدی از مرگ این اسطوره فقید آرژانتینی به جهان مخابره می شود. از عکس گرفتن با جنازه مارادونا گرفته تا احضار پزشک خانوادگی دیگو به دلیل عمل بی مورد روی مغز او همگی از شایعات پس از مرگ مارادونا هستند.

این در حالی است که دیروز یک رسانه مدعی شد که مارادونا ساعاتی قبل از مرگ خود در پیامی صوتی به شوهر همسر سابقش از او خواسته مراقب پسر ۷ سال اش باشد.

اما در حالی که چند روز از مرگ مارادونا می‌گذشت، روز شنبه و در جریان بازی بارسلونا و اوساسونا از هفته یازدهم لالیگا اتفاق جالبی افتاد که به سرعت به صدر اخبار رسانه های ورزشی و حتی غیر ورزشی جهان رفت.

در اینجا بخوانید:

لیونل مسی پس از گل خود مقابل اوساسونا پیراهنی از مارادونا را نشان داد که این اسطوره فقید در تیم باشگاهی اولد بویز آرژانتین بر تن کرده است.

باشگاهی که خود مسی نیز در مقطعی در این تیم فوتبال بازی کرده است و از این رو دوست داشته تحت هر شرایطی پیراهن مارادونا در این تیم را در اختیار داشته باشد.

دنیله ارگوچی دوست صمیمی مارادونا در مصاحبه با نشریه ال گرافیکو مدعی شد که لیونل مسی از مدت ها قبل دنبال بدست آوردن پیراهن مارادونا در تیم اولد بویز بود و در سال ۲۰۱۸ و پس از جام جهانی روسیه به آن دست پیدا کرده است.

اما برای اینکه این کار او بی احترامی به مارادونا تلقی نشود، آن را علنی نکرده است.

با این حال پس از درگذشت مارادونا و برای نشان دادن ادای احترام به او با زدن گل به اوساسونا این پیراهن را نمایش می دهد تا علاقه خود را به اسطوره فوتبال آرژانتین نشان داده باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا