قبل از آغاز هفته دوم لیگ برتر بیستم پرسپولیس در یک بازی دوستانه مقابل بادران تهران و با هدایت یحیی گل محمدی به تساوی ۲-۲ رضایت داد.

پرسپولیس با استفاده از تعطیلی دو هفته ای لیگ برتر بیستم و برای آمادگی بیش تر قبل از آغاز هفته دوم امروز عصر در یک بازی دوستانه به مصاف بادران تهران رفت.

یحیی گل محمدی در این بازی از ترکیب اصلی زیر برای رویارویی شاگردانش با بادران استفاده کرد.

بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، سعید آقایی، احسان حسینی، سعید حسین پور، میلاد سرلک، امید عالیشاه، علی شجاعی، مهدی عبدی، محمد شریفی و آرمان رمضانی

پرسپولیس بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما امید عالیشاه این فرصت عالی را به بیرون زد.

در اینجا بخوانید:

در حالی که بازیکنان بادران چند فرصت خوب را با درخشش رادوشوویچ از دست داده بودند، دقیقه ۴۵ مهدی عبدی در یک موقعیت تک به تک با یک ضربه دقیق از بالای دستان دروازه‌بان حریف گل اول بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.

در نیمه دوم حامد لک، احسان پهلوان و کمال کامیابی نیا وارد زمین شدند و در چند دقیقه ابتدایی این نیمه سید جلال حسینی با یک تکل مناسب دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۶۸ روی ارسال کوتاه امید عالیشاه توپ به مدافع بادران برخورد کرد و وارد دروازه این تیم شد تا اختلاف برای پرسپولیس دو برابر شود.

این پایان کار نبود و بازیکنان بادران به فاصله ۳ دقیقه در دقایق ۷۶ و ۷۹ دو گل به ثمر رساندند تا بازی مساوی شده و پرسپولیس خیلی راحت پیروزی را از دست بدهد.

در دقایق پایانی بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا پرسپولیس قبل از آغاز لیگ برتر بیستم در هفته دوم، مقابل بادران در یک بازی دوستانه با تساوی ۲-۲ متوقف شود.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز