شجاع خلیل زاده در حالی که گفته می‌شد برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به توافق رسیده، از دیروز به قطر رفته تا پس از توافق نهایی به الریان قطر برود.

پرسپولیس این روزها با حواشی مختلفی دست و پنجه نرم می‌کند و پس از گلایه‌ها و اعتصاب‌های بازیکنان و درخواست جدایی آنان، حالا یکی از بهترین بازیکنان خود را نیز از دست داده است.

شجاع خلیل زاده که سه سال موفق را در پرسپولیس گذرانده و یکی از بازیکنان محبوب هواداران قرمز بود، چند روز پیش قرارداد خود را رسما فسخ کرد تا مدیران این تیم را وادار کند، که قرارداد جدید با آپشن‌های بهتر را با او ببندند.

با این حال بر سر برخی از بندهای قرارداد با مهدی رسول پناه به توافق نرسید تا راه جدایی از تیم محبوب خود را پیش گیرد.

طبق صحبت‌های خصوصی رسول پناه شجاع خواستار قرارداد بلند مدت ۶ ساله با پرسپولیس بوده که مورد موافقت مدیران سرخ واقع نشده است.

در اینجا بخوانید:

از طرفی یکی از نگرانی‌های یحیی گل محمدی فینال لیگ قهرمانان آسیا و استفاده از تمام نفرات اصلی در آن بازی بود که با فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده عملا او نمی‌تواند برای پرسپولیس در این بازی به میدان برود.

بنابراین به نظر می‌رسد که هم شجاع خلیل زاده و هم مدیران پرسپولیس و یحیی گل محمدی اصرار زیادی به امضای به اجبار قرارداد جدید نداشته باشند.

خلیل زاده نیز با امضای قرارداد با الریان قطر می‌تواند درآمدی حداقل دو برابر زمان حضور در پرسپولیس داشته باشد که از نظر مالی تمام دغدغه‌های این بازیکن را برطرف خواهد کرد.

حالا شجاع خلیل زاده در قطر به سر می‌برد تا مذاکرات نهایی خود را با باشگاه الریان این کشور انجام داده و بزودی قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

به نظر می‌رسد که شجاع خلیل زاده را باید جدا شده قطعی پرسپولیس دانست، مگر اینکه در لحظه‌های آخر اتفاقات عجیب و غریب همیشگی فوتبال ایران رخ داده و مدافع متعصب سال‌های اخیر قرمزها به تیم خود باز گردد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا