علاوه بر شستن دست‌ها، تنها راه پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در خانه ماندن است و این می‌تواند دست مایه شوخی با کرونا باشد که در قالب عکس طنز و جالب و خنده‌دار به نمایش درآمده است.

با توجه به قدرت بالای شیوع ویروس کرونا، پس از شستن مکرر دست‌ها تنها راه مقابله با این ویروس ماندن در خانه است.

این روزها کرونا به صدر اخبار تمام حوزه‌های خبری تبدیل شده و اقتصاد را در تمام زمینه‌ها به خطر انداخته است.

فوتبال که یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین حوزه‌های ورزشی و اقتصادی است، بشدت با بحرانی به نام کرونا مواجه شده و هر روز خبری جدید از لغو مسابقات آن شنیده می‌شود.

حتی آمریکا و بسکتبال NBA نیز از این ویروس در امان نمانده و با توجه به مثبت شدن تست بسکتبالیست یوتا جاز به حالت تعلیق درآمده است.

قدرت شیوع کرونا به حدی زیاد است که تنها راه جلوگیری از آن در خانه ماندن بوده و باید برای جلوگیری از انتقال آن حتما در خانه بمانیم.

از این رو و با توجه به لزوم در خانه ماندن، یکی از سرگرمی‌های ما پس از فیلم‌های تکراری و قدیمی تلویزیون می‌تواند شوخی با ویروس کرونا باشد.

عکس طنز و خنده‌دار پست حاضر تصویر مردی را نشان می‌دهد که در خانه بشکل جالب ویروس کرونا را از پشت پنجره مسخره کرده و با شوخی به آن شکلک و زبان می‌کشد.

البته با توجه به فیلم‌های تکراری و قدیمی تلویزیون تنها سرگرمی افراد خانه دیدن شوخی و تمسخر با کرونا است.

بحران کرونا که پس از جنگ جهانی دوم به بزرگ‌ترین بحران جهان در عصر حاضر تبدیل شده، خیلی هم ترسناک نیست و با مدیریت درست و رعایت نکات ایمنی به راحتی کنترل خواهد شد.

البته اگر همه با هم نکات ایمنی را جدی بگیرند و به آن توجه کنند!…

 

 

 

به امید ریشه کن شدن کرونا سایر عکس‌های طنز و سرگرمی در اینجا