تراکتورسازی توانست رضا شکاری را در حالی که در نزدیکی پرسپولیس بود شکار کند و یکی از مهره‌های مهم نقل و انتقالات تابستان ۹۸ فوتبال ایران را جذب نماید.

باشگاه تراکتورسازی امروز صبح رسما با قراردادی پنج ساله رضا شکاری بازیکن سابق روبین‌کازان را به خدمت گرفت تا همچنان فعالیت خود را در نقل و انتقالات تابستان ادامه داده باشد.

این در حالی است که رضا شکاری چند روز قبل با حضور در باشگاه پرسپولیس با این باشگاه به توافق اولیه رسیده بود، و برای گرفتن رضایت روبین‌کازان و تسویه حساب با این تیم به روسیه برگشت تا پس از طی مراحل اداری قرارداد خود را با پرسپولیس نهایی کند.

اما پس از چند روز به یکباره سر از باشگاه تراکتورسازی درآورد و با این تیم قرارداد امضا کرد. غلامرضا صادقیان مدیرعامل تراکتور در این باره می‌گوید ” با توجه به عقد خواهرخواندگی که بین دو باشگاه تراکتورسازی و روبین‌کازان وجود داشت ما توانستیم با رضا شکار به توافق نهایی دست یافته و با او قراردادی پنج ساله امضا کنیم.”

با شکار شکاری از نزدیکی پرسپولیس توسط تراکتورسازی حال به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۹۸ باید به دنبال یک هافبک نفوذی دیگر باشد.

البته این احتمال هم وجود دارد که با توجه به فسق قرارداد وحید امیری با ترابازون اسپور ترکیه و بازیکن آزاد بودن او پرسپولیس به سمت امیری چرخش پیدا کرده باشد، مخصوصا با وجود احمدزاده، عالیشاه، ترابی، نعمتی، سروش رفیعی و آمدن امیری ترافیک سنگینی در بین هافبک‌های هجومی این تیم وجود خواهد داشت. و فرصت چندانی برای بازی شکاری پیش نمی‌آمد.

حال باید دید که سرنوشت شکایت باشگاه ذوب‌آهن از رضا شکاری به کجا خواهد انجامید و آیا این بازیکن از سوی فیفا محکوم و محروم خواهد شد یا خیر؟ و اگر این بازیکن محروم شود سرنوشت باشگاه تراکتورسازی چه خواهد بود؟

 

نقل و انتقالات تابستان 98 و پیوست رضا شکاری به تراکتورسازی

 

 

شما می‌توانید ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را در اینجا دنبال کنید.