شکایت بودیمیر مشکل پرسپولیس در این روزهای سخت است و از طرفی فیفا با بستن پنجره نقل و انتقالات کار را برای قرمزهای پایتخت سخت تر کرده است، با این حال ابراهیم شکوری وعده داد که پول مهاجم کروات آماده است و به زودی به حساب او خواهد نشست.

شکایت بازیکنان و مربیان خارجی از فوتبال ایران به یک معضل بزرگ در این سال ها تبدیل شده است و ماه و سالی نبوده که یک شکایت از باشگاه های ایرانی در فیفا وصول نشود.

پس از اینکه باشگاه پرسپولیس شکایت برانکو را ختم به خیر کرد، حالا یک مشکل جدید برای سرخ ها بوجود آمده است و آن هم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سرخ ها به دلیل شکایت ماریو بودیمیر است.

بودیمیر در آخرین سال حضور برانکو در این تیم حضور داشت و عملکرد چندان خوبی هم از خود به نمایش نگذاشت.

در اینجا بخوانید:

با این حال مدیران وقت باشگاه با او در زمان اتمام قرارداد تسویه حساب نکردند تا بودیمیر حالا پس از شکایت خود به فیفا پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو نماید.

فیفا ابتدا به پرسپولیس اخطار داد و پس از آن و از دیشب رسما پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها را بست تا مشکل بزرگی برای مدیران قرمزهای پایتخت در آستانه نقل و انتقالات نیم فصل ایجاد کند.

با این حال امروز ابراهیم شکوری مدعی شد که طلب بودیمیر به طور کامل آماده شده است و برای او ارسال هم شده، اما تا زمان قرار گرفتن پول ها در حساب مهاجم کروات و ارسال تاییدیه پرداخت از طرف او به فیفا پنجره نقل و انتقالاتی باز نخواهد شد.

اما معاون اجرایی پرسپولیس مشکل شکایت بودیمیر را تا قبل از آغاز نقل و انتقالات نیم فصل در روز دوم اسفند حل شده می داند و وعده داد که باشگاه سرخ پایتخت مشکلی برای خرید بازیکنان مورد نظر یحیی گل محمدی نخواهد داشت.