بارسلونا در شبی که لیونل مسی آن بازیکن همیشگی نبود، در زمین اتلتیکو مادرید و از هفته دهم لالیگا با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خورد و نشان داد تیم کومان فاصله زیادی با یک تیم آرمانی دارد.

بارسلونا در بازی مهم هفته دهم لالیگا میهمان اتلتیکو مادرید بود. دو تیم بازی را هجومی و زیبا آغاز کردند.

هنوز سه دقیقه از بازی نگذشته بود که روی یک ارسال تند و تیز از سمت راست توسط عثمان دمبله، گریزمان به زیبایی توپ را قطع کرد، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵ شوت خطرناک سائول نیگوئز از پشت محوطه جریمه با واکنش عالی تراشتگن همراه شد.

کمی بعد لیونل مسی از سمت چپ محوطه جریمه به قلب دفاع اتلتیکو زد و ضربه پایانی او توسط اوبلاک جمع شد.

بازی با حملات دو تیم ادامه داشت که دقیقه ۲۷ یورنته در موقعیت تقریبا تک به تک صاحب توپ شد و ضربه محکم و خطرناک او به دیرک افقی دروازه بارسلونا برخورد کرد و به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

در ادامه بازی آرام تر و متعادل دنبال شد و اتلتیکو کمی منظم‌تر از بارسلونا نشان می داد. در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، دقیقه ۴۵ در یک ضد حمله سریع کاراسکو از سمت چپ زمین فرار کرد و با استفاده از خروج اشتباه تراشتگن و عبور از او دروازه خالی بارسا را باز کرد.

نیمه دوم را بارسلونا برای فرار از شکست بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۸ ضربه سر لنگله روی ارسال دقیق لیونل مسی دقیقا به جایی رفت که اوبلاک حضور داشت.

رونالد کومان با چند تعویض سعی کرد روند بازی را به سود تیم خود تغییر دهد. اما بازیکنان اتلتیکو مادرید به خوبی بازی را کنترل کردند و اجازه خلق موقعیت را به بارسلونا ندادند.

اواخر بازی بارسلونا سعی کرد فشار خود را افزایش دهد، با این حال ضعف نیروی هجومی این تیم در شب کم فروغ لیونل مسی مشهود بود.

نهایتا بارسلونا در هفته دهم لالیگا مقابل اتلتیکو مادرید با نتیجه ۱ بر ۰ شکست خورد و نشان داد این فصل نباید انتظار قهرمانی داشته باشد.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز