آرسنال در مهم‌ترین بازی هفته هفتم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه اولتدرافورد، منچستریونایتد را با تک گل اوبامیانگ از روی نقطه پنالتی شکست داد.

منچستریونایتد در بازی مهم هفته هفتم لیگ برتر انگلیس میزبان آرسنال بود.

نیمه اول بسیار کم حادثه، آرام و در میانه زمین دنبال شد و یک یا دو موقعیت نسبی دو تیم هم کار به جایی نبرد.

ابتدا دقیقه ۱۲ روی یک همکاری تیمی عالی از آرسنال و ارسال تند و تیز بیرین از سمت راست، توپ از مقابل پای اوبامیانگ عبور کرد تا توپچی‌ها یک فرصت عالی را از دست بدهند.

سپس دقیقه ۲۲ پاس رو به جلو و عمقی زیبای راشفورد به پشت مدافعین توپچی ها با ضربه پای چپ گرینوود از زاویه بسته همراه شد و لنو توپ را دفع کرد.

در ادامه اتفاق خاصی در بازی رخ نداد، تا اینکه دقیقه ۳۹ شوت خطرناک ویلیان از پشت محوطه جریمه منچستریونایتد با برخورد به تیر افقی دروازه دخیا به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

اواخر نیمه اول آرسنال برتری نسبی نسبت به منچستریونایتد داشت و چند حمله نچندان خطرناک این تیم به جایی نرسید تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم هم تفاوت چندانی با نیمه اول نداشت و آرسنال همچنان نسبت به منچستریونایتد بهتر بود.

در حالی که حملات آرسنال خطری روی دروازه دخیا ایجاد نمی‌کرد، پوگبا در دقیقه ۶۸ با یک خطای بی مورد روی پای بیرین باعث شد داور برای توپچی‌ها پنالتی بگیرد.

اوبامیانگ پشت توپ ایستاد و با یک ضربه مطمئن دروازه منچستریونایتد را باز کرد.

در ادامه منچستریونایتد بازی را در اختیار گرفت تا از شکست خانگی فرار کند. حملات شیاطین سرخ ادامه داشت و دفاع منسجم آرسنال به این تیم اجازه خلق موقعیت جدی نداد.

حتی تعویض‌های سولسشائر و آمدن دونی ون د بیک و کاوانی هم کارساز نشد تا آرسنال در اولتدرافورد و از هفته هفتم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد را با نتیجه ۱ بر ۰ شکست دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا