زیدان در رئال مادرید باز هم مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ و این بار با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد تا خطر اخراج را در کمین خود ببیند.

رئال مادرید در حالی که در دور رفت و در خانه خود مقابل شاختار دونتسک با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورده بود، در پنجمین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در اکراین میهمان این تیم بود.

شاگردان زیدان بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه ۵ با ارسال کریم بنزما و ضربه سر آسنسیو می توانستند به گل برسند، اما این فرصت عالی با بدشانسی به تیر دروازه شاختار برخورد کرد.

دقیقه ۱۱ روی پاس مودریچ، کریم بنزما در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما ضربه خوبی نزد تا دروازه‌بان حریف به راحتی آن را مهار کند.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۰ رئال مادرید با شوت دیدنی آسنسیو باز هم دروازه حریف را تهدید کرد، اما سنگربان شاختار دونتسک آناتولی ترووین با واکنشی عالی توپ را دفع کرد.

با وجود برتری رئال مادرید در نیمه اول گلی به دست نیامد و دو تیم بدون گل مساوی به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم رئال مادرید آغاز خوبی داشت و در همان دقایق نخست می‌توانست به گل برسد، اما ضربه سر ناچو روی ارسال دقیق بنزما از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل شد و شاختار به آرامی پیش کشید. دقیقه ۵۲ مهاجم میزبان یک موقعیت تک به تک عالی را از دست داد و دقیقه ۵۷ اما با اشتباهات عجیب مندی و رافائل واران، دنتینیو در موقعیت تک به تک با کورتوا گل اول بازی را برای میزبان به ثمر رساند.

در حالی که رئال مادرید با حملات خود سعی می‌کرد این گل را جبران کند، دقیقه ۸۲ روی یک ضد حمله با ضربه سولومون یک بار دیگر دروازه خود را باز شده دید.

پس از گل دوم رئال نتوانست خطری جدی روی دروازه شاختار دونتسک ایجاد کند و در نهایت با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد تا زیدان در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ نتایج ضعیفی گرفته و در آستانه اخراج قرار بگیرد.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز