تیم فوتبال بایرن مونیخ یک شکست سنگین ۳ بر ۱ را به رئال مادرید در بازی دوستانه تحمیل کرد تا در مقابل این تیم پیروزی قاطعی بدست آورده باشد.

دو تیم فوتبال رئال مادرید و بایرن مونیخ که در تور تابستانی هیوستون آمریکا حضور دارند بامداد امروز با یکدیگر دیدار کردند.

در حالی که رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرده بود و توسط بنزما دو بار تا آستانه گلزنی هم پیش رفت اما این بایرن مونیخ بود که توانست در دقیقه ۱۶ بوسیله کورنتین تولیسو به گل اول دست پیدا کند.

روی همکاری زیبای توماس مولر، آلابا و تولیسو گل اول بایرن مونیخ به ثمر رسید، توماس مولر با یک پاس عمقی زیبا آلابا را صاحب توپ کرد، آلابا نیز با ارسال توپ به سمت دروازه، تولیسو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او با زدن دو ضربه دروازه کورتوا را باز کند.

باز هم رئال مادرید توپ و میدان را در اختیار گرفت اما در به ثمر رساندن توپ‌ها به گل عملکرد ناموفق داشت تا دو تیم با همان برتری ۱ بر ۰ بایرن به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم اما این بایرن مونیخ بود که ابتکار عمل بازی را در اختیار گرفت. این برتری بایرن در دقیقه ۶۷ با گل لواندوفسکی به نتیجه رسید و این بازیکن گل دوم بایرن را به ثمر رساند.

بایرن باز هم برتری خود را حفظ کرد تا اینکه دو دقیقه بعد توسط گنابری به گل سوم رسید.

اما این پایان کار نبود چرا که رئال مادرید روی یک ضربه آزاد دیدنی رودریگو گوئز در دقیقه ۸۴ یکی از گل‌ها را جبران کرد.

در نهایت بایرن مونیخ توانست یک شکست سنگین ۳ بر ۱ را به تیم قدرتمند رئال مادرید تحمیل کند و مقابل این تیم در چارچوب بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ به برتری قاطع برسد.

 

 

رئال مادرید و بایرن مونیخ در بازی‌های دوستانه چمپیونزکاپ

رئال مادرید و بایرن مونیخ

 

دیدن عکس‌های گرافیکی رافان‌نیوز در اینجا