تیم فوتبال میلان در آخرین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل لیل فرانسه و با حضور ۶۲ دقیقه ای زلاتان ابراهیموویچ ۳ بر ۰ شکست خورد.

میلان که فصل جدید را بسیار خوب آغاز کرده، در هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا میزبان لیل بود.

بازی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بسیار آرام و متعادل در میانه های زمبن دنبال شد. در حالی که میلان رفته رفته بر بازی مسلط می‌شد، دقیقه ۲۰ با خطای بی مورد رومانیولی در محوطه جریمه یک پنالتی به حریف داد.

یوسوف یازیکی پشت توپ ایستاد و با فریب دوناروما دروازه میلان را باز کرد.

حملات میلان شکل جدی به خود گرفت و دقیقه ۲۵ ضربه ایستگاهی محکم زلاتان ابراهیموویچ را دروازه‌بان لیل به خوبی دفع کرد.

در اینجا بخوانید:

در ادامه میلان بر بازی مسلط بود، اما نمی‌توانست موقعیت جدی گل ایجاد کند و نیمه اول با همان تک گل به سود لیل به پایان رسید.

نیمه دوم پیولی با آوردن چالهان اوغلو و لیائو سعی کرد شرایط را به سود روسونری تغییر دهد. دقیقه ۵۰ ضربه کسیه در شلوغی جلوی دروازه لیل از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که میلان حمله می کرد، لیل دقیقه ۵۵ با شوت عالی یازیکی از پشت محوطه جریمه و با واکنش نچندان خوب دوناروما به گل دوم رسید.

این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد روی یک همکاری عالی از بازیکنان لیل و در تعلل و ضعف مشهود مدافعین روسونری یازیکی یک بار دیگر گلزنی کرد و هتریک خود را کامل نمود.

در ادامه میلان هیچ حرفی برای گفتن نداشت و بازیکنان لیل به خوبی بر بازی مسلط بودند و توپ و میدان را به خوبی کنترل کردند.

نهایتا میلان اولین شکست فصل خود را در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ اروپا ۲۰۲۱ و مقابل لیل با نتیجه ۳-۰ تجربه کرد و با زلاتان ابراهیموویچ هم کاری از پیش نبرد.

 

 

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا