اولین بازی دوستانه پرسپولیس برای آماده سازی این تیم در فصل جدید با شکست سنگین و ۳ بر ۰ شاگردان یحیی گل محمدی مقابل مس رفسنجان همراه شد، تا مشخص شود قرمز های پایتخت نیاز به آمادگی بیش‌تر دارند.

پرسپولیس در اولین بازی دوستانه برای آماده سازی خود در فصل جدید و رقابت‌های لیگ برتر بیستم امروز بعد از ظهر به دیدار مس رفسنجان رفت.

یحیی گل محمدی در این بازی از حامد لک، سید جلال حسینی، مهدی شیری، احسان حسینی، میلاد سرلک، سعید آقایی، سعید حسین پور، امید عالیشاه، آرمان رمضانی، احسان پهلوان و مهدی عبدی در ترکیب اولیه خود استفاده کرد.

پرسپولیس بازی را بهتر آغاز نمود و در پنج دقیقه ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه ایجاد کرد، اما دقیقه ۹ این مس رفسنجان بود که با ضربه زیبای سجاد آشوری به گل رسید.

در ادامه پرسپولیس بازی را در اختیار گرفت و چند حمله خطرناک داشت که در یکی از آن‌ها دقیقه ۲۵ با پاس عمقی شیری و ضربه رمضانی به گل هم رسید، اما داور آن را آفساید گرفت.

در اینجا بخوانید:

با این حال باز هم مس در یک ضد حمله دقیقه ۴۰ به گل رسید. یک پاس بلند از میانه‌های زمین دو مهاجم مس را با حامد لک دو به تک کرد و باعث شکل گیری گل دوم تیم رفسنجانی شد.

در آغاز نیمه دوم گل محمدی محمد شریفی، علی شجاعی و امیر روستایی را به میدان فرستاد و باعث شد پرسپولیس این نیمه را هجومی آغاز کند.

دقیقه ۵۲ شوت محمد شریفی پس از همکاری احسان پهلوان و آرمان رمضانی از بالای دروازه مس بیرون رفت.

پس از آن تعویض‌های دو تیم افزایش داشت و همین امر جریان بازی را تحت تاثیر قرار داده بود. اما دقیقه ۷۵ این بار هم شاگردان رفیعی در مس بودند که توسط علیرضا نقی زاده در موقعیت تک به تک به گل رسیدند تا شکستی سنگین را برای پرسپولیس در یک بازی دوستانه رقم بزنند.

در نهایت پرسپولیس یحیی گل محمدی در اولین دیدار از بازی های دوستانه خود مقابل مس رفسنجان با نتیجه ۳ بر ۰ شکست بدی را متحمل شد.

 

 

 

کوئیزهای رافانیوز در اینجا