شکست پاری‌سن‌ژرمن مقابل رن در هفته دوم لوشامپیونه از حوادث مهم این هفته از لیگ فرانسه لقب گرفت.

پاری‌سن‌ژرمن و رن در آخرین بازی هفته دوم لوشامپیونه فرانسه به میزبانی رن شروعی هجومی و تماشاگر پسند از خود نشان دادند و حملات هر دو تیم بازی جذابی را برای تماشاگران رقم زد.

در حالی که دو تیم فرصت‌های زیادی داشتند، پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه ۳۶ و با پاس اشتباه مدافع و کاپیتان رن بوسیله کاوانی به گل رسید. در این گل با پاس اشتباه داسیلوا کاپیتان رن کاوانی در مقابل دروازه تقریبا خالی قرار گرفت و با یک ضربه آسان گل اول پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر رساند.

پس از این گل و سه دقیقه بعد، پاری‌سن‌ژرمن توسط امباپه این فرصت را داشت تا گل دوم را هم بزند اما ضربه این بازیکن به تور کنار دروازه برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

رن دوباره به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۴۴ ام‌بایه نیانگ از پشت محموطه جریمه با چرخشی زیبا و ضربه‌ای دقیق گل تساوی را برای رن زد.

نیمه دوم با حملات رن آغاز شد و این تیم خیلی زود در دقیقه ۴۸ توسط ضربه سر کاستیلو به گل رسید تا پاری‌سن‌ژرمن را غافلگیر کرده و این تیم را در آستانه یک شکست در لیگ فرانسه قرار دهد.

پس از این گل تیم میزبان چندین بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه پاری‌سن‌ژرمن پیش رفت اما هر بار ضربه مهاجمان این تیم با فاصله میلی‌متری وارد دروازه نمی‌شد.

در ادامه پاری‌سن‌ژرمن که چیزی برای از دست دادن نداشت، تمام تلاش خود را کرد تا نتیجه را جبران کند اما توپ‌های امباپه و دیگر بازیکنان این تیم راهی به دروازه رن پیدا نکرد تا مقابل این تیم متحمل شکست ۲ بر ۱ شود.

این شکست اولین باخت پاری‌سن‌ژرمن پس از مدت‌ها، در لوشامپیونه فرانسه بود.

 

پاری سن ژرمن و رن در هفته دوم لیگ فرانسه

 

 

 

عکس‌های طنز در اینجا