تیم فوتبال پاری سن ژرمن در شبی که نیمار را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، از هفته دهم لوشامپیونه فرانسه مقابل موناکو در یک بازی پرگل و جذاب با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

پاری سن ژرمن در اولین و مهم ترین بازی هفته دهم لوشامپیونه فرانسه میهمان موناکو بود.

در این بازی نیمار که چند هفته ای است با مصدومیت رو به رو شده و بازی های تیم ملی برزیل را هم در مقدماتی جام جهانی از دست داده بود، حضور نداشت.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و هر کدام چند موقعیت خوب ایجاد نمودند که پاری سن ژرمن در یکی از آن‌ها دقیقه ۲۶ اولین گل بازی را به خود اختصاص داد.

پاس عمقی دی ماریا در موقعیت تک به تک به کیلیان امباپه رسید تا او با یک ضربه تمام کننده گل اول بازی را برای پی اس جی به ثمر برساند.

این پایان کار نبود و هر کدام از دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن نمایشی هجومی و جذاب داشتند، اما باز هم این تیم میهمان بود که دقیقه ۳۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد.

امباپه پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم برای پی اس جی به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که تیم توخل تا پایان نیمه اول در دقایق ۳۹ و ۴۵ دو بار دروازه حریف را باز کرده بود، داور به کمک VAR هر دو گل را مردود دانست تا دو تیم با برتری ۲-۰ پی اس جی به رختکن بروند.

نیمه دوم را موناکو با دو تغییر آغاز کرد و فابرگاس و کایو به میدان آمدند و به خوبی جریان بازی را تغییر دادند.

دقیقه ۵۲ با یک تکل مدافع پاری سن ژرمن توپ به فولند رسید تا او در موقعیتی مناسب زننده گل اول میزبان باشد.

در ادامه بازی متعادل شده بود، اما دقیقه ۶۵ فابرگاس در محوطه جریمه پاری سن ژرمن سرنگون شد و همان توپ دوباره به فولند رسید تا او زننده گل تساوی تیمش برابر حریف قدرتمند پاریسی باشد.

دو تیم برای رسیدن به برتری حمله می کردند، اما دقیقه ۸۴ خطای دیالو باعث اعلام پنالتی برای موناکو شد و فابرگاس پشت توپ ایستاد و با یک شوت مهار نشدنی گل سوم را برای میزبان به ثمر رساند.

در ادامه تلاش پاری سن ژرمن برای جبران نتیجه کارساز نبود و این تیم در شبی که از نیمار بهره‌ای نمی برد در هفته دهم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب موناکو شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا