پاری سن ژرمن در هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ بدون نیمار مقابل لایپزیش با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد.

لایپزیش پس از شکست سنگین هفته قبل از بازی پایانی دور رفت مرحله گروهی میزبان پاری سن ژرمن بود که نیمار و امباپه دو ستاره خود را در اختیار نداشت.

پی اس جی بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۶ روی اشتباه بازیکنان حریف و با توپ گیری مویس کین و پاس عمقی او، دی ماریا در موقعیت تک به تک با یک ضربه آرام به گل رسید.

در ادامه لایپزیش که نمی خواست در خانه بازنده باشد، پیش کشید، اما در ضد حملات چند باری اسیر سرعت مهاجمان خطرناک تیم پاریسی شد.

دقیقه ۱۵ با خطای اوپامکانو در محوطه جریمه داور برای پی اس جی پنالتی گرفت و دی ماری پشت توپ ایستاد و آن را از دست داد.

پس از آن لایپزیش به حملات خود ادامه داد و خطری جدی روی دروازه حریف ایجاد نکرد. در مقابل پاری سن ژرمن در ضد حملات دقایق ۳۸ و ۴۰ دو بار به گل رسید که هر دو گل دی ماریا و مویس کین به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

در اینجا بخوانید:

اما دقیقه ۴۱ لایپزیش بالاخره به گل رسید. پاس عرضی آنخلینیو با ضربه زمینی و دقیق انکونکو همراه شد و گل تساوی برای میزبان شکل گرفت.

نیمه دوم را لایپزیش بهتر آغاز کرد و پس از چند حمله دقیقه ۵۵ با برخورد به دست کیمپمبه مدافع پاری سن ژرمن صاحب یک ضربه پنالتی شد و دو دقیقه بعد پس از تایید VAR امیل فورسبرگ با یک ضربه دقیق و حساب شده با وجود تشخیص درست ناواس گل دوم را برای میزبان به ثمر رساند.

پس از آن پاری سن ژرمن پیش کشید و چند بار توسط دی ماریا می‌توانست به گل برسد، اما هوشیاری مدافعان لایپزیش این فرصت‌ها را ناکام گذاشت.

با این حال ادریسیا گایه دقیقه ۶۹ و کیمپمبه دقیقه ۹۵ اخراج شدند تا کار پاری سن ژرمن بدون نیمار و امباپه دو ستاره خود بسیار سخت شود.

نهایتا پی اس جی در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ مقابل لایپزیش ۲ بر ۱ شکست خورد تا در دور برگشت گروه هشتم کار بسیار سختی برای صعود داشته باشد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز