پرسپولیس تهران در ادامه بازی‌های دوستانه و تدارکاتی خود در ورزشگاه شهید کاظمی با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل فولاد خوزستان شکست خورد.

دو تیم پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان در ادامه بازی‌های دوستانه خود در ورزشگاه شهید کاظمی با یکدیگر رو به رو شدند. گابریل کالدرون در این دیدار از بازیکنان ذیل در ترکیب تیمش استفاده کرد.

رادوشوویچ، کنعانی‌زادگان، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، محمد نادری، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی، وحید امیری و علی علیپور.

همچنین محسن ربیع‌خواه و سید جلال حسینی بعنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند. در شروع بازی دو تیم بازی متعادلی از خود نشان دادند و هر کدام از آن‌ها در مقطعی چند موقعیت گلزنی داشتند.

در ادامه این فولاد بود که پس از چند حمله روی دروازه پرسپولیس در دقیقه ۲۴ به گل اول دست یافت. پس از این گل باز هم دو تیم چند خطر روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که به نتیجه نرسید و نیمه اول با برتری ۱ بر ۰ فولاد به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم پرسپولیس بازی بهتری از خود نشان داد و توسط ترابی و علیپور چند بار دروازه حریف را تهدید کرد. در ادامه دو تیم باز هم بازی متعادلی از خود نشان دادند.

تا اینکه فولاد روی یک حرکت و برخورد توپ با دستان محمد نادری به پنالتی رسید. این پنالتی در دقیقه ۶۵ توسط شیمبا مهاجم فولاد به گل دوم دست یافت. پس از این گل تلاش دو تیم برای گلزنی نتیجه‌ای در بر نداشت تا بازی با برتری ۲ بر ۰ فولاد خوزستان به پایان برسد.

پرسپولیس پس از این شکست مقابل فولاد خوزستان فردا و در ادامه بازی‌های دوستانه خود در ورزشگاه شهید کاظمی در مقابل نساجی مازندران قرار می‌گیرد.

 

پرسپولیس و فولاد در بازی دوستانه

پرسپولیس و فولاد در بازی دوستانه

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا