یوونتوس در تورین بازی مهم هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ را مقابل بارسلونا و لیونل مسی با نتیجه ۲ بر ۰ شکست خورد.

بارسلونا به فاصله یک روز از استعفای بارتمئو در تورین میهمان یوونتوس بود.

دو تیم بازی را پایا پای آغاز کردند و در دقایق ابتدایی به ارزیابی از یکدیگر پرداختند. اما دقیقه ۱۴ لیونل مسی پشت محوطه جریمه یووه عثمان دمبله را صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک ضربه تمام کننده از راه دور گل اول بازی را برای بلوگرانا یه ثمر رساند.

پس از این گل حملات دو تیم ادامه یافت و دقیقه ۱۵ موراتا روی ارسال کوادرادو از سمت راست دروازه بارسا را باز کرد، اما داور بدلیل هند موراتا این گل را نپذیرفت.

دقیقه ۲۳ شوت پای چپ مسی از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

هفت دقیقه بعد موراتا باز هم دروازه بارسلونا باز کرد و این بار هم داور این گل را به دلیل آفساید رد کرد. در ادامه بازی آرام‌تر شد و متعادل بود تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.

نیمه دوم را بارسلونا بهتر آغاز کرد و تسلط بیش‌تری بر توپ و میدان داشت، اما بر خلاف جریان بازی این یوونتوس بود که دقیقه ۵۵ توسط موراتا باز هم به گل رسید.

اما داور به کمک VAR این گل را هم به دلیل آفساید میلیمتری رد کرد. دقیقه ۶۲ روی حرکتی که پدری آغاز کرده بود و اثرگذاری گریزمان، ضربه غافلگیرکننده مسی از کنار دروازه شزنی با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹ نیز ضربه فنی کولوسفسکی روی پاس زیبای موراتا از بالای دروازه بارسلونا بیرون رفت.

در حالی که بازی آرام و بدون موقعیت دنبال شده بود و در دقایق پایانی قرار داشت، دقیقه ۹۰ با خطای مدافع یوونتوس روی آنسو فاتی داور برای بارسلونا پنالتی گرفت و لیونل مسی بر خلاف جهت حرکت شزنی گل دوم را به ثمر رساند.

نهایتا بارسلونا در دومین بازی و مهم‌ترین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با گلزنی لیونل مسی یوونتوس را بدون رونالدو با نتیجه ۲ بر ۰ شکست داد.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز