پایان هفته اول لالیگا با صدرنشینی رئال مادرید و شکست بارسلونا در مقابل اتلتیکو بیلبائو و همچنین پیروزی اتلتیکومادرید برابر ختافه همراه بود. 

اولین بازی لالیگا در هفته اول که افتتاحیه نیز لقب گرفت، دیدار بارسلونا و اتلتیکو بیلبائو بود که در آن بارسلونا در حالی بازی را با نتیجه ۱ بر ۰ واگذار کرد که مسی را در اختیار نداشت و دقایق پایانی بازی توسط ضربه زیبای آدوریز غافلگیر شد.

 در روز دوم هفته اول، رئال مادرید در خانه سلتاویگو شروع خوبی در لالیگا داشت و با گل‌های بنزما، بیل و کروس با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی رسید. همچنین والنسیا با تساوی خانگی مقابل سوسیداد متوقف شد.

والنسیا ۱ – ۱ رئال سوسیداد

مایورکا ۲ – ۱ ایبار

ویارئال ۴ -۴ گرانادا

لگانس ۰ – ۱ اوساسونا

اما در بازی‌های روز سوم سویا در خانه اسپانیول با نتیجه ۲ بر ۰ به پیروزی رسید، آلاوس ۱ بر ۰ لوانته را برد و بتیس با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل وایادولید شکست خورد.

همچنین در آخرین بازی هفته اول اتلتیکومادرید با تک گل دقیقه ۲۳ موراتا ختافه را شکست داد تا نشان دهد که همچنان با رئال و بارسا برای فتح لالیگا رقابت می‌کند.

در نهایت با توچه به نتایج بدست آمده، هفته اول در فوتبال اسپانیا با صدرنشینی رئال مادرید به پایان رسید. تا این تیم با زیدان شروع خوبی را در لیگ اسپانیا تجربه کند و امیدوار به بازی‌های آینده باشد.

همچنین هفته دوم نیز از روز جمعه اول شهریور با دیدار گرانادا و سویا آغاز می‌شود و در بازی‌های مهم رئال مادرید با وایادولید و بارسلونا با رئال بتیس رو به رو خواهند شد.

 

جدول لالیگا در پایان هفته اول

جدول لالیگا در پایان هفته اول

 

 

 

  عکس‌های گرافیکی و طنز رافان‌نیوز