پیروزی ۲ بر ۰ مقابل ونزوئلا صعود آرژانتین به نیمه‌نهایی کوپا آمریکا را با مسی رقم زد تا این بازیکن باز هم در تیم ملی ناکام نباشد.

دو تیم ونزوئلا و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمریکا و در کشور برزیل با هم به رقابت پرداختند. با شروع بازی این آرژانتین بود که از همان ابتدا عطش گلزنی خود را به حریف نشان داد و حتی در دقیقه ۲ بازی توسط آگوئرو می‌توانست دروازه ونزوئلا را باز کند.

اما حملات آرژانتین ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۰ بازی و پس از ارسال کرنر توسط مسی و برگشت توپ توسط مدافع ونزوئلا، و همچنین شوت این توپ توسط آگوئرو از پشت محوطه جریمه این لائوتارو مارتینز بود که با تغییر مسیر توپ آن را وارد دروازه ونزوئلا کرد.

 

تعادل بازی دو تیم آرژانتین و ونزوئلا

 

پس از این گل ونزوئلا که چیزی برای از دست دادن نداشت، کمی جلوتر آمد و در نتیجه بازی روند متعادلی به خود گرفت. در حالی که هم ونزوئلا و هم آرژانتین چند موقعیت نچندان خطرناک روی دروازه حریف خلق کردند اما بازی در نیمه اول با همان نتیجه ۱ بر ۰ بسود آرژانتین به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات آرژانتین آغاز شد و بازیکنان ونزوئلا برای جلوگیری از دریافت گل دوم به دفاع فشرده در زمین خود روی آوردند. در حالی که در ادامه بازی ونزوئلا سعی در جبران نتیجه داشت و حتی در دقیقه ۷۰ تا آستانه گلزنی هم پیش رفت، اما این آرژانتین بود که در دقیقه ۷۴ و توسط جیووانی لوسلسو به گل رسید.

پس از دریافت گل دوم بازیکنان ونزوئلا تمام تلاش خود را برای جبران حداقل یکی از گل‌ها کردند و حتی چند موقعیت اندک گلزنی هم بدست آوردند اما توان آن‌ها در مقابل مسی و یارانش در آرژانتین به اندازه‌ای نبود که بتوانند نتیجه را جبران کنند.

در نتیجه با پیروزی ۲ بر ۰ برابر ونزوئلا صعود آرژانتین به نیمه‌نهایی کوپا آمریکا حاصل شد تا این تیم در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف برزیل میزبان حریف قدرتمند و سنتی خود برود.

 

آرژانتین و ونزوئلا در مرحله یک چهارم کوپا آمریکا

 


 

دیدن فیلم‌های ویدئویی طنز و سرگرمی را از دست ندهید.

ویدئوهای طنز و سرگرمی