۹ امتیاز کامل و صدرنشینی در مرحله گروهی با صعود مقتدرانه کیروش با کلمبیا در کوپا آمریکا همراه بود.

دو تیم کلمبیا و پاراگوئه در سومین دیدار از مرحله گروهی کوپا آمریکا در حالی به دیدار هم رفتند که تیم کلمبیا از قبل صعود خود را قطعی کرده بود، اما پاراگوئه این شانس را داشت که با برتری در این بازی همراه کلمبیا به مرحله حذفی صعود کند.

اما از شروع بازی این تیم کلمبیا بود که تحت هدایت کارلوس کیروش بر بازی مسلط و تیم برتر زمین بود. کلمبیا با ارائه یک بازی برتر و کنترل بازی توانست تیم حریف را تحت تاثیر خود قرار داده و از پیشروی این تیم جلوگیری کند.

در نهایت کلمبیا در دقیقه ۳۱ مزد برتری خود را گرفت و روی اشتباه بازیکن پاراگوئه و توپ‌گیری فالکائو و رد و بدل شدن چند پاس، توسط کوئیار به گل رسید. پس از اینکه دو تیم نیمه اول را با نتیجه ۱ بر ۰ بسود کلمبیا به پایان رساندند، نیمه دوم هم با برتری کلمبیا آغاز شد.

در حالی که پاراگوئه هیچ حرفی برای گفتن نداشت، کلمبیا با هدایت کیروش تیم برتر زمین بود. در دقیقه ۷۰ گل دوم کلمبیا هم به ثمر رسید اما با توجه به برخورد توپ به دست بازیکن کلمبیا داور توسط VAR این گل را مردود اعلام کرد.

در نهایت کلمبیا با همان نتیجه ۱ بر ۰ پیروز شد تا صدرنشینی مرحله گروهی کوپا آمریکا را با ۹ امتیاز کامل داشته باشد. از طرفی این امر باعث صعود مقتدرانه کیروش با کلمبیا به مرحله حذفی بود.

 

کلمبیا و پاراگوئه در مرحله گروهی کوپا آمریکا

 


 

عکس‌های گرافیکی با موضوع ورزشی را می‌توانید اینجا دنبال کنید.