طنز کرونا در بیابان دو عکس خنده دار و جالب را شامل می‌شود که در آن ویروس از طرف یک بیابان نشین غافلگیر می‌شود.

کرونا پس از حدود دو ماه بحرانی حالا بصورت نسبی توسط دولت‌ها کنترل شده و زندگی بشر نه بصورت گذشته ولی به آرامی در حال عادی شدن است.

هر چند که گفته می‌شود تا زمان پیدا شدن واکسن و داروی آن نمی‌توان این ویروس را بکلی نابود کرد، اما به نظر می‌رسد اوضاع بهتر از گذشته باشد.

در چین که منبع اولیه کرونا بوده، دیگر خبری از آمار جدید قابل توجه نیست و شاید روزی یک یا دو مورد جدید اعلام شود. اما کشورهایی که بتازگی در این بلا گرفتار شده‌اند هنوز راه درازی تا رسیدن به چین دارند.

با همه این احوال اما شکست کرونا ویروس خیلی دور از دسترس نیست. مخصوصا در حال حاضر که اکثر مردم نسبت به آن و راه‌های پیشگیری از آن احاطه کامل دارند.

 

در اینجا دنبال کنید:

 

کشورها مخصوصا ایران، راه‌های شناسایی سریع ویروس در بدن انسان را پیدا کرده‌اند و همین موضوع به درمان سریع‌تر و جلوگیری از بحرانی شدن وضعیت فرد مبتلا کمک می‌کند.

از این روست که آمار بهبودیافتگان هر روز در حال افزایش است و همه دنیا منتظر پیدا شدن واکسن و داروی این بیماری جدید هستند.

اما کرونا پس از اینکه اکثر مردم دنیا را گرفتار خود کرد به یک بیابان رسیده است. پیش خود می‌گوید؛ خیلی وقتم رو گرفت ولی اون چیزی شد که می‌خواستم.

در این احوالات است که یک بیابان نشین از پشت سر و چماق به دست به او نزدیک می‌شود. کرونای دیگر که فاصله زیادی با او دارد، فریاد می‌زند که؛ نزندت نزندت پشت سرت پشت سرت.

اما او صدایش را نمی‌شنود و بالاخره ضربه سنگین چماق بیابان نشین بر سر کرونا وارد شده و طنز جالب توجهی را در این عکس رقم می‌زند.

عکس طنز و خنده دار کرونا در بیابان سعی می‌کند یک شوخی معناداری باشد، با این مضمون که ویروس کرونا شکست ناپذیر نیست و فقط باید نسبت به آن هوشیار بود.

 

عکس طنز و خنده دار کرونا در بیابان

 

طنز کرونا در بیابان و عکس خنده دار از ویروس

 

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا