در بحران کرونا شوخی با این ویروس بصورت عکس طنز و خنده دار گرفیکی با مضمون کرونا در چنگال ایران و نمایشی متفاوت و جالب به تصویر کشیده شده تا بلکه روحیه بخش باشد.

بحران کرونا سراسر جهان را پر کرده و زندگی بشر بشدت تحت تاثیرش قرار گرفته است.

در اکثر کشورهای درگیر برای فرار از عمق نارحتی این فاجعه شوخی با کرونا ویروس دنبال شده و هر روز ابعاد وسیع‌تری به خود می‌گیرد.

ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و ویدئوها، عکس‌ها و جوک‌های زیادی پیرامون کرونا در فضای مجازی مشاهده می‌شود.

عکس طنز کرونا در چنگال ایران در این راستا بوده و در قالب تصویری گرافیکی و خنده دار سعی می‌کند نمایشی جالب و متفاوت در شوخی با این پدیده شوم داشته باشد.

ماجرا از این قرار است که کرونا از ایران و ایرانیان به ستوه آمده و قصد دارد فرار کند که در دستان سرزمین پارس گرفتار می‌شود.

در واقع این تصویر می‌تواند نمایشی نمادین از تسلط ایرانی‌ها بر بحران کرونا ویروس باشد.

تسلطی که با رعایت اصول بهداشتی نظیر شستن مکرر دست‌ها، فاصله گرفتن از افراد به اندازه‌ای که هوای بازدم آن‌ها بسمت ما نیاید و در خانه ماندن، بدست می‌آید.

کشور چین که مبدا اولیه این ویروس بوده از بحران پیش آمده تا حدودی عبور کرده و توانسته آمارهای جدید ابتلا به بیماری را بسیار کاهش دهد.

این در حالی است که در اروپا و آمریکا آمار صعودی کرونا روند نگران کننده‌ای به خود گرفته و به مبدا شیوع ویروس محسوب می‌شوند.

بدون شک کنترل این بحران جهانی قبل از دولت‌ها به تک تک افراد جامعه بر می‌گردد تا با رفتار اجتماعی مناسب از افزایش این اپیدمی جلوگیری شود.

پس علاوه بر رعایت همه نکات بهداشتی با روحیه خوب و شوخی با این بحران عصر جدید، سیستم ایمنی خود را نیز تقویت کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا