در عکس طنز و خنده دار کرونا و زندگی گربه ها به واکنش جالب چند گربه به ورود ویروس در منطقه زندگی آنان پرداخته شده است.

اینجا دشتی زیباست که خانواده گربه ها در آن مشغول زندگی هستند. گربه روزنامه به دست، مشغول خواندن حوادث و اتفاقات روز روزنامه است.

دیگر گربه در حال ورزش و آب کردن چربی‌هاست که از دور موجودی جدید در حال نزدیک شدن است. گربه کوچک که ورود آن را می‌بیند به بزرگ‌ترهای خود می‌گوید که این چیست که به ما نزدیک می‌شود.

گربه روزنامه به دست که در ادامه داستان به نام پدر خانواده یاد می‌شود، عینک را پایین می‌کشد و یک نگاه به دور می‌اندازد و یک نگاه هم به روزنامه دارد.

آری عکسی که در روزنامه می‌بیند در حال نزدیک شدن به او است. در روزنامه می‌بیند که این موجود بسیار خطرناک است و فوری به اطراف خود منتقل می‌شود.

در اینجا ببینید:

اینجا داستان جالب عکس طنز و خنده دار زندگی گربه ها در مواجه با کرونا ویروس است، لطفا به ادامه داستان توجه کنید؛

به خانواده اطلاع می‌دهد که این موجود بسیار خطرناک است و باید از آن دوری کنند. گربه ورزشکار که از آن بعنوان مادر یاد می‌شود، همچنان در حال ورزش بوده و به بچه گربه می‌گوید که عقب بیا و به آن نزدیک نشی ها!

خلاصه کرونا به آن‌ها نزدیک شده که با واکنش تند خانواده گربه‌ها رو به رو می‌شود. پدر به کرونا می‌گوید اگر طرف من بیای با این روزنامه می‌زنم توی سرت. مادر هم به کرونا می‌گوید من ورزشکارم اگر طرف من بیا بلندت می‌کنم و می‌اندازمت توی دریاچه هواست به خودت باشه.

کرونا به حرف‌های آن‌ها اعتنایی نمی‌کند و چند قدم جلو می‌آید. خانواده گربه‌ ها یک بار دیگر جمله‌های خود را تکرار می‌کنند، اما کرونا باز هم پیش می‌آید.

وقتی کرونا یک قدم دیگر جلو می‌آید پدر و مادر پا به فرار گذاشته و دوان دوان از کرونا دور می‌شوند. بچه می‌گوید که مامان این چقدر گوگولیه میشه لوپشو بگیرم.

مادر متوجه می‌شود که بچه را جا گذاشته و به سرعت بر می‌گردد و از دور دست او را می‌کشد و با خود می‌برد. آری اینجاست که خانواده گربه ها از دست کرونا فرار کرده و داستان طنز و خنده دار زندگی آنان در یک عکس جالب به پایان می‌رسد.

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان نیوز