علیرضا بیرانوند در آنتورپ هنوز به جایگاه دلخواه نرسیده است و شاید حتی موقعیت خود در تیم ملی ایران را نیز از دست بدهد، چرا که لژیونر پرسپولیسی در تیمش به یک نیمکت نشین تبدیل شده است.

بیرانوند نیمه فصل گذشته بود که تصمیم گرفت به هر شکلی شده لژیونر شود و از این رو بود که راهی آنتورپ در ژوپیلرلیگ بلژیک شد.

در آنتورپ دروازه‌بان ملی پوش ایرانی در همان ابتدای کار مصدوم شد و چند هفته ای را از دست داد.

پس از پایان مصدومیت در بازی مقابل تاتنهام فرصتی عالی یافت و با درخشش بی نظیر خود تظر همگان را جلب کرد، اما در آنتورپ فشار زیادی را تحمل می کرد و با کوچک ترین اشتباهی انتقادهای هواداران تیمش و حتی سرمربی را باید به جان می خرید.

در لیگ بلژیک علیرضا بیرانوند عملکرد متوسطی داشت و در یکی دو اشتباه تاثیرگذار دوباره نیمکت نشین شد و حتی باز هم در تمرینات با مصدومیت مواجه شد.

در اینجا ببینید و بخوانید:

آنتورپ به دلیل مصدومیت سنگین بوتز دروازه‌بان فرانسوی خود در نقل و انتقالات زمستانی یک دروازه‌بان دیگر خرید تا بیرانوند کار بسیار سخت‌تری داشته باشد.

حالا مصدومیت بوتز به پایان رسیده است و در آستانه بازگشت به میادین است تا فرصت برای لژیونر ایرانی محدود و محدودتر شود.

شنیده ها از رسانه های بلژیکی حکایت از اتفاقی تلخ برای علیرضا بیرانوند دارد و به نظر می رسد لژیونر پرسپولیسی به دروازه‌بان سوم آنتورپ تبدیل شود.

دیشب و در یکی از بازی های مهم لیگ بلژیک آنتورپ به دیدار اندرلخت رفت و در شبی که علیرضا بیرانوند را روی نیمکت داشت با نتیجه ۴-۱ در زمین خود شکست خورد.

هر چند علیرضا بیراوند در بازی دوستانه اخیر تیم ملی ایران مقابل سوریه عملکرد قابل قبولی داشت، اما احتمال اینکه به دلیل دوری از مسابقات و فرم ایده آل خود جایگاهش به عنوان دروازبان اول تیم ملی را از دست بدهد نیز وجود دارد.

باید دید بیرانوند می تواند تا آغاز اردوی بعدی تیم ملی جایگاهش در آنتورپ را بهبود ببخشد یا خیر ؟

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز