علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرتلاش تیم ملی فوتبال ایران توانسته در بازی های اندکی که به میدان رفته، رضایت مدیران باشگاه بلژیکی آنتورپ را به دست آورده تا جایی که آن‌ها قصد فروش او را نداشته باشد.

فصل گذشته بود که پس از اختلاف علیرضا بیرانوند با گابریل کالدرون این بازیکن عزم خود را برای جدایی از پرسپولیس جزم کرد تا سرانجام این آنتورپ باشد که با دروازه‌بان اول تیم ملی ایران قرارداد بسته تا از تابستان ۲۰۲۰ او را به خدمت بگیرد.

با این حال و با وجود بحران کرونا، بیرانوند سرانجام به بلژیک رسید و به تمرینات تیم تهرانی اضافه شد.

اما دیر اضافه شدن به تمرینات آنتورپ از یک طرف و مصدومیت بد موقع از طرف دیگر شرایط را بر دروازه‌بان پیشین پرسپولیس سخت کرد و این ستاره درون دروازه تیم ملی در بسیاری از بازی ها جایی در ترکیب تیمش نداشت.

در اینجا ببینید:

سرانجام با پایان مصدومیت بیرانوند، او اولین بازی خود را در یک بازی مهم و بزرگ آن هم مقابل تیم تاتنهام و شاگردان خوزه مورینیو اولین بازی خود را برگزار کرد و یک نمایش درخشان از خود نشان داد تا هواداران تیم ملی را امیدوار به درخشش دوباره او در دروازه تیم ملی کند.

پس از آن در یک بازی دیگر از لیگ بلژیک سرمربی آنتورپ باز هم از بیرانوند استفاده کرد و این بازیکن با وجود عملکرد مثبت و قابل قبول، اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند و در یک اشتباه کوچک تاثیر قابل اغماضی در یکی از گل های حریف داشت.

پس از این اتفاقات وب سایت Voetbalprimeur بلژیک در گزارشی مفصل شرایط باشگاه آنتورپ را بررسی کرد و در بخشی از این گزارش مدعی شد که مدیران این باشگاه از دو دروازه‌بان تیمشان یعنی علیرضا بیرانوند و ژان بوتز رضایت کامل دارند و به فروش هر یک از آن‌ها فکر هم نمی‌کنند.

این در حالی است که سرمربی آنتورپ ایوان لکو به تازگی و با پیشنهادی که از یک تیم چینی دریافت کرد، بلژیک را ترک کرده و راهی تیم جدید خود شده است.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا