علیرضا جهانبخش در فاینورد هلند خبری از نقل و انتقالات ۲۰۲۱ فوتبال اروپا است که هر روز به قطعی و نهایی شدن نزدیک تر می شود و به نظر می رسد که لژیونر ایرانی به زودی به لیگی که در آن چهره شد، باز خواهد گشت.

علیرضا جهانبخش پس از درخشش قابل توجه در آلکمار هلند مورد توجه چند تیم از لیگ برتر انگلیس قرار گرفت و در نهایت برایتون را انتخاب کرد.

در برایتون اوضاع و شرایط به شکلی که دلخواه لژیونر ایرانی باشد پیش نرفت و جهانبخش نتوانست توانایی های خود را همچون لیگ هلند، در لیگ برتر انگلیس هم به نمایش بگذارد.

پس از سه فصل حضور در برایتون حالا علیرضا جهانبخش در آستانه جدایی از این تیم لیگ جزیره است و به زودی راهی لیگی خواهد شد که در آن چهره شد.

در این چند روز اکثر رسانه های خبری هلند و حتی صفحات مجازی نزدیک به باشگاه برایتون از حضور علیرضا جهانبخش در فاینورد هلند خبر داده اند و به نظر می رسد که به زودی این انتقال شکل رسمی به خود خواهد گرفت.

در اینجا بخوانید:

حتی مدیر باشگاه فاینورد هم اعلام کرده است که در آستانه خرید جهانبخش از برایتون قرار دارند.

در مورد جزئیات انتقال علیرضا جهانبخش از برایتون به فاینورد هلند نیز اینگونه خبر می رسد که باشگاه فاینورد در ازای چند میلیون یورو لژیونر ایرانی را با قراردادی سه ساله با شرط تمدید یک فصل پس از آن، به خدمت خواهد گرفت.

این در حالی است که برایتون برای خرید علیرضا جهانبخش رکورد نقل و انتقالات خود را شکست و با ۲۵ میلیون یورو او را از آلکمار جذب کرد.

به نظر می رسد که انتقال جهانبخش به فاینورد در چند روز آینده نهایی شده و شکل رسمی به خود خواهد گرفت.