علیرضا جهانبخش به تمرینات برایتون در انگلیس بازگشت تا نشان دهد که با وجود شایعات فراوان نسبت به جدایی او در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۹ اما وی قصد جدایی از تیمش را ندارد.

جهانبخش در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ فوتبال لیگ برتر انگلیس عملکرد نچندان مثبتی از خود نشان داد. البته این بازیکن در این راه با بدشانسی‌هایی نیز رو به رو بود. از جمله مصدومیت سخت و تقریبا طولانی، فاصله گرفتن از تیم و حضور در جام ملت‌های آسیا و از همه مهم‌تر رویکرد تدافعی سرمربی تیم و بازی دادن او در پست غیر تخصصی.

با توجه به موارد فوق و از طرف دیگر چند خرید جدید برایتون که یکی از آن‌ها در پستی بود که فصل گذشته جهانبخش به میدان می‌رفت، زمزمه‌ها و شایعات فراوانی در مورد علیرضا جهانبخش و جدایی او از برایتون بگوش می‌رسید.

این در حالی است که قرارداد جهانبخش با برایتون ۵ ساله بود و چهار سال از آن باقی مانده است. گفته می‌شد که برایتون قصد دارد بازیکن ایرانی خود را بصورت قرضی به تیم دیگری واگذار کند.

از طرفی بگفته فاضلی مدیر برنامه‌های جهانبخش این بازیکن با وجود داشتن چند پیشنهاد خوب از آلمان، ترکیه و هلند قصد ترک برایتون را ندارد و تصمیم گرفته در این تیم مانده و برای بازی کردن و ثابت کردن خود به سرمربی جدید بجنگد.

البته مدیر تیم سابق جهانبخش یعنی آلکمار هلند نیز در یک پیام مجازی گفته بود که درهای باشگاه همیشه برای بازگشت علیرضا باز خواهد بود و این بازیکن می‌تواند با یک تلفن زمینه انتقال قرضی خود به آلکمار را فراهم کند.

با وجود تمام شایعات و حتی حضور جهانبخش در هلند، با بازگشت این بازیکن به تمرینات برایتون به احتمال فراوان پرونده جدایی او از این تیم بسته شده و فصل آینده هم علیرضا جهانبخش را در لیگ برتر انگلیس خواهیم دید.

 

 

جهانبخش و احتمال جدایی او از برایتون در نقل و انتقالات تابستان 2019

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی در اینجا