عکس‌های جالب و زیبا از جنگلی جذاب با حیوانات ترسناک و عجیب در اینجا قابل مشاهده هستند.

عکس‌هایی از حیواناتی ترسناک که مشخص نیست از چه نژادی هستند و چه نامی باید بر آن‌ها گذاشت البته بجز گربه‌سان و گوزن! به هر حال در ادامه به توضیح کوتاهی درباره هر کدام خواهیم پرداخت.

آن حیوان آویزان به درخت با چشمانی قرمز شاید به جرات بتوان گفت که ترسناک‌ترین حیوان موجود در عکس‌های حاضر است. مشخص هم نیست که از چه گونه‌ای است و از پرندگان است، یا نرمتنان و مارمولک‌ها.

گوزن نیز که در این عکس با قیافه‌ای آرام و مظلوم آن گوشه سمت چپ ایستاده که وضعیتش مشخص است. انگار از دیگر حیوانات ترسیده و حاضر نیست جلو آمده و با آن‌ها رو به رو شود.

گربه‌سانی که بیش‌تر به گرگ‌ها می‌ماند نیز که فی‌نفسه ترسناک و وحشت‌آور است و نیازی به توضیح ندارد. البته نکته جالب توجه این است که خود او نیز وقتی آن حیوان ترسناک با چشمان قرمز نزدیکش می‌شود، بسیار می‌ترسد و انگار موهای بدنش سیخ سیخی شده‌اند.

حیوان سمت راست که ظاهری شبیه به خفاش دارد و انگار که کم‌رو و خجالتی است نیز در نوع خود جالب است. طوری صورت خود را پوشانده که انگار از دوربین خجالت می‌کشد و بیش‌تر ظاهر و رفتاری شبیه به رفتار دختران دم بخت از خود نشان می‌دهد.

اما آن خفاش عصبانی که فریاد می‌کشد و یک بال خود را گرفته، مشخص نیست که عصبانیت او از چیست. البته که حیوانات ترسناک در جنگل‌های بزرگ و انبوه کم نیستند و باید مراقب خطر آن‌ها بود.

عکس‌های جالب حیوانات ترسناک و عجیب در جنگلی زیبا را باید جزء عکس‌هایی با ویژگی‌های خاص که هم ترسناک هستند و هم تا حدودی طنز نامید.

به هر حال طبیعت است و هزاران شگفتی، البته اگر با فوتوشاپ آن را نساخته باشند!…

 

عکس جالب حیوانات ترسناک در جنگل زیبا

 

عکس جالب حیوانات ترسناک با ظاهری عجیب

 

 

 

 

 

دیگر عکس‌های طنز و سرگرمی