عکس‌های جالب و خنده‌دار از وحشت حیوانات در یک منطقه تاریخی و از مجسمه ترسناک اما فوتوشاپی در اینجا قرار دارد.

در یک منطقه تاریخی زیبا که مشخص است قدمت فراوانی دارد، چند مجسمه قدیمی دیده می‌شوند. در این منطقه که دارای مجموعه‌ای از مجسمه‌ها با اشکال مختلف است اما یک مجسمه بیش‌تر در چشم‌ها  دیده می‌شود.

این مجسمه که شکل و شمایلی ترسناک دارد انگار که مجسمه یک شیر در حال غرش است. اما نکته جالب آن این است که هر موجودی در مقابل آن قرار می‌گیرد، از آن وحشت می‌کند.

احتمالا آن را برای زهرِتَرَک کردن گردشگران و بازدیدکنندگان در این مجموعه قرار داده‌اند. در عکس دوم یک سنجاب مشاهده می‌شود که به محض مواجه با این مجسمه وحشت کرده و با ترس قصد جلوگیری از حمله او به خود را دارد.

انگار گمان برده که این مجسمه توانایی حرکت و حمله دارد. موقعیتی را تصور کنید که مشغول بازدید از یک مکان زیبا هستید و سرگرم مشاهده جزئیات دیدنی آن، به یکباره سر خود را بلند می‌کنید و یک موجود ترسناک را مقابل خود می‌بینید.

در اینجا است که ترس و وحشت تمام وجودتان را می‌گیرد و بدنتان به رعشه می‌افتد. حال وضعیت سنجاب در عکس اول و سگ در عکس دوم هم به همین شکل است. آن‌ها مشغول حرکت در این مکان بودند که یکدفعه مجسمه‌ای ترسناک را مقابل خود تماشا کرده‌اند.

این موارد است که عکس‌های جالب و خنده‌دار از وحشت حیوانات در برابر یک مجسمه ترسناک را ساخته و تصاویری طنز را به ما نشان می‌دهد.

اما در این بین، یک سگ کوچک زیبا تمام معادلات را بر هم زده و بدون ترس و حشت و براحتی در کنار این مجسمه ایستاده است. گویی می‌خواهد تابوی ترس را از این مجسمه بشکند و بگوید که این فقط یک مجسمه است و توان حرکت ندارد!….

 

عکس جالب یک مجسمه تاریخی ترسناک

 

عکس جالب و خنده‌دار وحشت سنجاب از یک مجسمه

 

عکس جالب و طنز وحشت سگ از مجسمه ترسناک

 

 

 

دیگر عکس‌های طنز را در اینجا دنبال کنید