تصاویر حیوانات با ژست‌های مختلف در حال اسکی روی آب، باعث بوجود آمدن عکس‌های جالب و خنده‌دار شده است که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.

در اینجا سه عکس جالب و دیدنی از حالت‌ها و ژست‌های مختلف چند حیوان در حالی که سعی دارند با استفاده از تخته، اسکی روی آب را تجربه کنند، مشاهده می‌شود.

عکس اول سنجابی را نشان می‌دهد که در حال اسکی روی آب است اما گمان می‌کند که می‌تواند جلوی حرکت آب و ریزش آن بر روی خودش را بگیرد. این سنجاب که از یورش آب خروشان به سمتش هراسان است، می‌خواهد با دستش جلوی حرکت آب را بگیرد.

جالب اینجاست که سنجابک خیلی آرام و راحت به سنجاب بزرگ‌تر تکیه داده و اصلا به اتفاقات پیرامون توجهی نمی‌کند. انگار روی تخته خواب قرار داشته و جای گرم و نرمی دارد، در حالی که انگار که نه انگار زیر پایش را آب گرفته و در چند قدمی یک موج خروشان است.

اما در دومین عکس از عکس‌های جالب و خنده‌دار حیوانات تصویر یک زوج سنجاب عاشق دیده می‌شود. زوجی که در کنار دریا صحنه‌ای بسیار زیبا و دیدنی را رقم زده‌اند.

آن‌ها در حالی که به تکه چوبی از ساحل تکیه داده و قسمتی از بدن و فندق‌هاشان در آب قرار دارد، به زیبایی هر چه تمام‌تر مشغول خوردن فندق و دل و قلوه گرفتن هستند.

آنقدر با لذت فندق می‌خورد و در کنار هم نشسته‌اند که گویی هر چه که می‌خواسته‌اند در کنارشان قرار دارد و دیگر هیچ آرزویی ندارند. گویی فارغ از این دنیا در عالمی دیگر سیر می‌کنند.

اما آخرین عکس که گویی از دو گربه‌سان است و نه سنجاب، نشان می‌دهد که این دو با هم به اسکی می‌پردازند اما وقتی موج خروشان را دیده‌اند زهره‌شان ترکیده و از ترس در آغوش هم پریده‌اند.

 

عکس جالب و خنده‌دار سنجاب در حال اسکی

 

 

عکس جالب و دیدنی زوج سنجاب روی آب

 

عکس جالب و طنز دو حیوان ترسیده از آب

 

 

 

دیگر عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را در اینجا مشاهده کنید
فیلم هیولای مهران مدیری را از دست ندهید