رفت و آمد در منطقه ممنوعه توسط حیوانات بازیگوش در عکس جالب پست حاضر و از یک مزرعه زیبا به نمایش درآمده است.

یک مزرعه بسیار چشم‌نواز در خود کلبه‌ای زیبا جا داده و چند حیوان هم از کنار، مشغول بازیگوشی در آن هستند. از سنجاب و گربه و حتی یک موش بزرگ!

موش خوابیده است و چند حیوان دیگر هم از بالای سر او مسابقه پرش گذاشته‌اند و بالا و پایین می‌پرند. سنجاب دیگر هم با قارچ در دست وارد می‌شود و او هم خود را به جمع آن‌ها اضافه می‌کند.

بازیگوشی‌ها ادامه دارد و هر کدام به فعالیت خود ادامه می‌دهند. گربه هم که انگار همیشه تسلیم است و با دستان بالا ایستاده و انگار که از همه می‌ترسد.

سنجاب‌ها بالای سر حیوانِ خوابیده که احتمالا موش است مسابقه پرش گذاشته‌اند و با هم به رقابت می‌پردازند. سنجاب با قارچی که در دست دارد بر سر گربه می‌زند، موش همچنان خواب است.

به هر حال بازی آن‌ها ادامه دارد و نه مسابقه سنجاب‌ها تمامی دارد و نه موش از خواب بیدار می‌شود و نه گربه از تسلیم شدن دست برمی‌دارد.

آری زندگی در این مزرعه زیبا ادامه داشته و چرخه زندگی می‌چرخد و دوباره باز می‌گردد و شاید تنها تفاوت موجود در بازگشت چرخه محتویات درون آن باشد که در هر گردش ایام تغییر می‌کنند.

حیوانات هیچ تفاوتی احساس نمی‌کنند و همه روزها را یکسان می‌بینند و شاید یکی از وجه تمایز آن‌ها با انسان همین باشد.

شاید تنها نکته جالب عکس مزرعه زیبا با حیوانات بازیگوش همان خوابیدن موش باشد که احتمالا هنوز هم خواب است. خوابی که با وجود تمام صداها به بیداری ختم نشد.

یک بار دیگر شاید، باید سنجاب با قارچ خود به سمت او برود و با یک ضربه مناسب و در زاویه مناسب او را بیدار کند، البته اگر بیدار شدنی باشد!…

 

عکس جالب و طنز بازیگوشی حیوانات در یک مزرعه زیبا

 

عکس جالب و طنز بازیگوشی حیوانات در یک مزرعه زیبا

 

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز