عکس جالب و ترسناک سقوط آزاد گربه‌ها در یک دره عمیق روایت غرش ناگهانی پلنگ و ترس بیش از حد و آنی چند گربه را بیان می‌کند.

چند گربه از نزدیکی یک دره عمیق در حال عبور هستند و با هم شوخی کرده و خوش و بش می‌کنند. ناگهان پلنگی که مدت‌هاست در کمین آن‌ها نشسته و ایشان را زیر نظر گرفته با غرشی سهمگین به طرف آن‌ها حمله‌ور می‌شود.

گربه‌ها که با یک ترس ناگهانی و آنی مواجه می‌شوند، تعادل خود را از دست داده و در لبه پرتگاه آن دره به پایین پرت می‌شوند. یکی مستقیم به وسط دره پرت شده و دیگری با چنگ و دندان سعی می‌کند هر جوری شده از افتادن خود با چنگ زدن به دیوار کناری جلوگیری کند.

گربه‌ها در حال سقوط هستند و حتی یک موش که در دامنه دره مشغول قدم زدن است، با تعجب به سقوط ترسناک و جالب آن‌ها نگاه می‌کند، که چرا این چند گربه با هم در حال سقوط کردن هستند.

از بالا یک پلنگ را می‌بیند که مشغول خندیدن به این گربه‌ها است. چند گربه که با نا امیدی تمام در حال سقوط هستند، در انتهای دره پلنگ را می‌بینند که از لباس خود در حال خارج شدن است.

آری او پسر عموی آن‌ها بوده که لباس پلنگ بر تن کرده و قصد شوخی با آن‌ها را داشته است. او قه قهه زنان فریاد می‌کشد که بچه‌ها بلند شید من هستم پسر عموی شما!

اما دیگر دیر شده و آن پسر عمو نمی‌دانسته که عاقبت کارش چه خواهد بود. احتمالا روح گربه‌ها از دره بالا آمده و به او می‌گویند، در آن دنیا منتظرت هستیم! بیا تا جوابت را بدهیم.

به هر حال عکس جالب و ترسناک سقوط آزاد گربه‌ها اگر چنین داستانی پشت خود داشته باشد، دیگر در این دنیای هزار رنگ نباید تعجب کرد!

 

عکس جالب سقوط گربه‌ها در یک دره

 

 

 

 

 

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز