عکس جالب و طنز زندگی جانوری گیاهان با شیوه‌ای خاص و خنده‌دار به خانواده گیاهان در یک بیشه زیبا و خاص پرداخته است.

سه فریم متفاوت از سه گیاه با واکنش‌های متفاوت، در نوع خود شکل خاص و طنزی را به عکس‌های پست حاضر داده است. از درختچه بزرگ که ژست خوشحال به خود گرفته است و دیگر درختچه کوچک‌تر هم زیاد خوشحال به نظر نمی‌رسد.

اما اخم گیاه کوچک هم در نوع خود جالب است که انگار از اتفاقات پیرامون ناراحت و قیافه‌اش بیش‌تر شبیه به بچه‌ای شده که وسیله بازی را می‌خواهد و از آن محروم شده است.

او اخم کرده و مانند بچه‌ها نق زده و پشت احتمالا مادرش پنهان شده است. تغییر ظاهر گیاهان به زندگی جانوری و انسانی خیلی هم بی رابطه با روح زندگی واقعی گیاهان نیست.

چرا که آن‌ها هم مانند انسان‌ها و جانوران زندگی و حیات دارند و تولید مثل می‌کنند و نفس می‌کشند و حتی می‌میرند.

صدا تولید می‌کنند که البته در بازه شنوایی انسان نیست و باید گفت بنوعی حرف هم می‌زنند و با هم ارتباط برقرار می‌کنند. احتمالا با هم قهر هم می‌کنند و آشتی هم دارند.

زندگی گیاهان ابعاد گسترده‌ای در خود دارد که پی بردن به آن نیازمند تحقیق و پژوهش پیرامون آن بشکل بسیار دقیق و با جزییات کامل است.

شاید آن‌ها هم شرایط خاص و حیات ویژه‌ای دارند که انسان‌ها از آن بی خبرند. احتمالا زندگی خاص انسانی آن‌ها وجود داشته باشد که پی بردن به آن خیلی قابل درک نباشد.

اما شواهد و تحقیقات نشان می‌دهد که آن‌ها هم احساسات و عواطف دارند و حیات و ممات دارند و خوشحالی و ناراحتی دارند که پرداختن به آن در قالب انسانی علاوه بر اینکه خیلی دور از واقعیت نیست، زندگی جانوری گیاهان را به شکل یک عکس جالب و طنز نشان می‌دهد.

 

عکس جالب زندگی جانوری گیاهان

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز