یک شب سرد زمستانی و حضور شیر در حاشیه جنگل، با شکلک ماه به او همراه شده که در یک عکس جالب و فانتزی بصورت خنده‌دار به نمایش درآمده است.

هوا بسیار سرد است و جنگل را نزدیک به یک متر برف پوشانده است. شیر از شدت سرما به دنبال یک جایی برای گرم شدن و خوابیدن می‌گردد. او به حاشیه جنگل رسیده و آسمان را صاف و ماه را تابان می‌بیند.

انگار دیشب برف سنگینی باریده و تمام عقده‌های آسمان خالی شده است. ماه خودنمایی می‌کند و شیر را سرگردان می‌بیند. شیر که دیشب را بسختی پشت سر گذاشته همچنان در جستجوی مکانی آرام و گرم برای خوابیدن است.

ماه قصد شوخی با او را دارد که نگاه شیر به نگاه ماه گره می‌خورد. آنجاست که حسی شیطانی ماه فوران کرده و قصد آزار شیر را دارد. به او زبان نشان می‌دهد و شکلک برایش در می‌آورد.

ناگهان ستارگان هم چشم باز کرده و صحنه را تماشا می‌کنند. ماه شیر را مسخره می‌کند و ستارگان به او می‌خندند. شیر در دلش با آن‌ها فحش می‌دهد که خاک بر سرتان چرا اینگونه رفتار می‌کنید.

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان‌نیوز 

 

 

ماه عذاب وجدان گرفته و اشک از چشمانش سرازیر می‌شود و مانند باران بر سر شیر فرود می‌آید. شیر دوباره عصبی شده و می‌گوید، تازه در این سرما از شر برف خلاص شده‌ام که باران بر سر من می‌ریزی.

شیر خود را تکان می‌دهد تا آب از سر و رویش خارج شود و شدت سرما بر بدنش کم شود و به راه خود ادامه می‌دهد. شیر در حال حرکت است و قصد عبور از ماه را دارد که ماه به او می‌گوید، شیر صبر کن!

شیر با چشمانی نافذ به او نگاه کرده و می‌گوید که چیست، چه می‌خواهی؟ ماه هم دوباره زبانش را به او نشان می‌دهد و به شیر شکلک نشان می‌دهد و سبب خنده خنده‌دار ستارگان می‌شود و ناگهان تصویر از حالت زوم روی عکس جالب و طنز و فانتزی داخل قاب عکس اتاق دختر بچه خارج می‌شود.

آری اینجا اتاق یک دختر بچه است و ما در خواب به ظاهر آرام او در یک شب سرد زمستانی بودیم!…