تعدادی حیوان نظیر خرگوش و میمون با آزار یک بچه سگ کوچک چند عکس جالب و خنده‌دار در بیشه زاری سر سبز و زیبا خلق کرده‌اند.

در این عکس‌ها خرگوش و میمون و بچه سگ زیبا در حال بازی و تفریح در بیشه زار پر از گل هستند. خرگوش و میمون در میان گل‌ها و شاخ و برگ‌های زیبا مدام بالا و پایین می‌روند و از دید سگ قایم می‌شوند.

با این کار سعی دارند بچه سگ با ظاهری شیرین را آزار داده و یا به خیال خودشان شوخی کنند. یک بار او را ترسانده و بار دیگر از پشت سر او شکلک در می‌آورند.

خرگوش به آن سگ کوچک زبان می‌کشد، مسخره می‌کند و میمون هم با خنده‌های نچسب خود او را به سخره می‌گیرد. اما در عکس بعدی آن حیوان بزرگ‌تر که از کارهای میمون و خرگوش ناراحت است، دستی بر سر برده است.

بچه سگ با نگاهی معصومانه به او، جیگر هر بیننده‌ای را خون می‌کند. میمون بی‌مزه دست‌بردار نیست و نمی‌خواهد این بچه سگ را از آزار خود رها کند. او گمان برده که این یک دوستی شیرین است که با بچه سگ دارد.

به هر حال این دو عکس خنده‌دار و جالب از چند حیوان آن هم در بیشه زاری سر سبز و زیبا می‌خواهد ژست‌های یک سگ کوچک در مواجه با شوخی‌های بی‌مزه خرگوش و میمون را نشان دهد.

ژست‌هایی با حالت‌های جالب و طنز که تصاویر خاص و خنده‌داری را ایجاد کرده است. اما واکنش آن حیوان در گوشه تصویر نیز، خود جلوه طنز دارد.

احتمالا با خود می‌گوید که اینها چه می‌کنند و چرا اینگونه رفتار می‌کنند. چقدر رفتار مسخره و لوسی از خود نشان می‌دهند. باید دید بالاخره چه زمانی این میمون و خرگوش دست از شوخی‌های بی‌مزه خود بر می‌دارند!….

 

عکس جالب و طنز بچه سگ با خرگوش و میمون

 

عکس جالب و خنده‌دار بچه سگ در بیشه زار زیبا

 

 

سایر عکس‌های طنز و سرگرمی را در اینجا دنبال کنید

 
 

 

قسمت سیزدهم هیولای مهران مدیری را اینجا ببینید